Tracking No November 2012

TEMPOH PENGHANTARAN: Penghantaran akan mengambil masa 3-5 hari
bekerja selepas pembayaran. Walaubagaimanapun sekiranya tiada sebarang
 masalah, kami akan pos sehari selepas pembayaran.

Untuk Airpak-Express, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Sila hubungi
hotline 03-78757768 atau layari laman web AIRPAK
http://www.airpak-express.com/

Untuk Poslaju, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Sila semak kedudukan
barang anda di laman web pos
http://www.pos.com.my/pos/appl/service/sub_poslaju.asp atau anda boleh
hubungi Posline di 1300300300 Untuk mengetahui kedudukan barang anda.

TRACKING NATION WIDE : http://www.nationwide2u.com/track.htm
Customer Services Hotline: 603-8073 3333

==============================================

TERMA DAN SYARAT:

Selepas anda hantar order, kami akan update TRACKING NO...anda sebagai
peniaga WAJIB mengupdate TRACKING NO kepada pelanggan anda selepas
barang dipos...untuk poslaju dan AIRPAK..sekiranya barang tidak sampai
dalam tempoh 3 hari bekerja selepas tarikh pengeposan, PASTIKAN anda
minta pelanggan anda call posline, untuk POSLAJU kita boleh minta
mereka hantar untuk kali kedua ke alamat yg diberi PADA MASA ade orang
TERIMA barang...sekiranya, mereka tiada dirumah semasa barang dihantar
oleh pihak poslaju, mereka kena ambik di pejabat pos yg
berhampiran...dipejabat pos mana nak ambil? pelanggan anda kena call
juga POSLINE 1300300300..hanya posline atau hotline yg tahu status
sebenar barang tersebut selepas di pos...

RAMAI PELANGGAN saya yg MALAS nak telefon posline wpun dah bagi
tracking no dan ade juga yg MALAS nak pergi pejabat pos untuk collect
sendiri barang tersebut sehingga ade barang yg dipulangkan semula pada
kami, dan pastue bila kami sms, dia suruh pos semula...sedangkan bila
nak pos kali kedua..caj pos kami pula yg kena tanggung...

sekiranya ini berlaku, kami tidak akan pos semula selagi pelanggan
tidak membayar caj pos kali yg kedua atau kami akan pulangkan duit
pelanggan dengan ditolak caj pos untuk barang yg telah pun kiami bayar
caj posnya..

=====================================

TRACKING NO 1 NOVEMBER 2012

POSLAJU

nur shahida bt abdl aziz em 308576790 my,
roziana abu seman em 308576786 my,
nurul haflidza fadzlh em 308576772 my,
muhammad asyraf uzayr bn abdllh umair em 308576769 my,
ainur najhwar bte abdl razak em 308576755 my,
nurhaliza mukhtar em 308576741 my,
nor faizah bte symsuddn em 308576738 my,
nurul syuhada mohd sani em 308576724 my,
rina arifin em 308576715 my,
norhidayah jamaludin em 308576707 my,
zalina bt zkaria em 308576698 my,
siti hajar bt abdl hamid em 308576684 my,
nor faradillah bt shafiee em 308576675 my,
nur roha ramlee em 308576667 my,
nurhasrul wima bt hashim em 308576653 my,
khairun syahidah zakaria em 308576640 my,
nurul hajar em 308576636 my,
nor hafsah bariah em 308577061 my,
nor saadah mustafa em 308577058 my,
siti marshera bt mat rashid em 308577044 my,
siti aminah bt muhammad em 308577035 my,
saidatul badriah bt muhammad nadzri em 308577027 my,
shafarina akhmam bt shaharum em 308577013 my.

TRACKING NO 2 NOVEMBER

NATION WIDE

azmiza azmi 52292679
halid bin ajirul 52292678

POSLAJU

mitmah bt ag jumat em 308577177 my
norhayati abdul rasib em 308577089 my
izyan shaarani em 308577092 my
hatijah pariman em 273201193 my
nura bt makhtar em 273201176 my
nurul nadia rashid em 273201278 my
fextrah justin em 308577101 my
wan noor maziah bt mahmod em 308577129 my
suzalina mohd salleh em 308577115 my
zullaili zulkifli em 308577146 my
malene insurance brokers sdn bhd em 308577163 my
wan nor habsah bt wan salleh em 308577150 my

TRACKING NO 5 NOVEMBER 2012

NATION WIDE
1.santi arshad 52292676
2.fauziah ibrahim 52292677
3.norzuriana md abdul ghani 52292675-

AIRPAK EXPRESS
4.nurul fauzana 200110076073
5.niza zaidi 200110076062
6.diyaana ramli 200110076051
7.noraswazalina nordin 200110076040
8.norliza bt anuar 200110076036
9.nur hayati md yusoff 200110075981
10.rusmini bt hat 200110075992
11.munira bt serah 200110076003
12.jamiaah noor bt rahmad 200110076014

POSLAJU
13.norasyikin adnan em308577322my
14.fazliana samsuddin em308577319my
15.norismawaty isa em308577185my
16.norsannah hamzah em308577194my
17.salmiza md nor em308577203my
18.radhiah zakaria em308577217my
19.aderen yagang em308577225my
20.saerah soaid em308577234my
21.zuraiiza dolah kamari em308577248my
22.en.joel b binsos em308577251my
23.suziana ismail em308577265my
24.sarimah muhd shahidin em308577279my
25.arbaayah hashim em308577282my
26.nurul syuhada muhd sany em308577296my
27.zaiha nabiha md harun em308577305my
28.muhd asyraf uzayr abdullah umair em273201233my
29.noor shakila ishak em328036618my
30.nor saliza md diah em328036621my
31.wan emi suria wan yacob em328036635my
32,nor khalisa zainuddin em328036649my
33.sumaiah bt sani em328036652my
34.noorazwan mohammad em328036666my
35.hasliza ghazali em328036670my
36.sokmo cun tabika kemas em328036683my
37.azlinda haida hanapi em328036697my
38.ainul mardziah em328036706my

TRACKING NO 6 NOVEMBER 2012

POSLAJU
1. siti nursya'wana bt abdul aziz em273201159my
2. raja maslina raja samri em272975775my
3.nur yani bt mat engtemin em273201321my
4.maizatun muhd nazri em272976135my
5.nurul pasda mohd azahari em328035816my
6. rubiah bt ruslan em272975736my
7.nurul huda mohammad em308579535my
8.noraishah adnan em308577075my
9. azizah mohd em272975696my
10.siti aminah shahri em272975648my
11.sabariah a.rahim em272976175my
12.aminah mohsin em275580295my
13.noraznizah hamzah em308579495my
14.amaliah mohd mokhtar em308579500my
15.nuri nasirah nasruddin em308579527my
16.noor edzura ar em308579558my
17.heni izma ahmad nazaruddin em308579544my
18.nurul fadhilah sudin em308579561my
19.jelita aspawi em308579575my
20, fatimah zaharah em308579589my
21.noor irdayu mohtar em308576993my
22.siti nur sya'wana bt abd aziz em273200621my

AIRPAK
23.norsaliha zaidi 200110075944
24.azlina bt hasan 200110075955

TRACKING NOVEMBER 7 NOVEMBER

POSLAJU
1.siti norzarina bt shungib em308579323my
2.suriati saini em328036309my
3.raha kamaruddin em308579310my
4.nur adilah md jamil em328036290my
5.nur fadzilah md jamil em328036286my
6.nor asmaliza magtar em328036272my
7.aina dayana hilmi em308579306my
8.zuraida ahmad khidzir em275580318my
9.sabrunisah md sithick em308579297my
10.muhd haffiz jaafaR em275580088my
11.norbaizurah bakar em275580304my
12.patricia simon em275580281my
13.nor saibah ramli em275580233my
14.halina hassan em275580255my
15.natasha mokhtar em275580278my
16.maliami mohd em275580012my
17.nazuha marzuni em275580264my
18.junaidi mohd ghazali em275580247my
19.suzira a.rahman em328036136my
20.hjh rabitah abdullah em328036140my
21.azuraini em308579337my
22norlida md ali em308577000my
23 azlinda bt abdullah em 308579473 my
24,noor farrashdhia em 275580026 my
25. rohayati bte ab rashid em 308579456 my
26. nur shahida bte ab aziz em 308579442 my
27. siti nur sarah em 308579439 my
28. norazerina masri em 308579425 my
29. azlina daharudin em 308579411 my
30 nordiana bt hussin em 308579408 my
31. khairul asmak bt ab kadir em 308579399 my
32 dewihati abd rahim em 308579385 my
33 nor amira bt aziz em 308579371 my
34 normalia abu bakar em 308579368 my
35 rozi azlina abdl aziz em 308579354 my
36 siti nor diana bt haji tarkisi em 308579345 my
37.norashikin adnan em 308577322 my
38.azatul ridzuan hassan em 308579513 my
39.zurlizah amium em 308579601 my
40ernieza khazaliena bt zakaria em 308579592 my
41nurul ataqah bt zakaria em272976215 my
42.siti nursya'wana bt abdl aziz em 273200621 my

nationwide

1 noraimi bt aripin 52292674
2 sahzaiha sahrom 52292673
3 raja noor ashikin bt tuan ismail 52292671
4 puan nur 52292581
5 wan maiha wan mustafa 52292582
6 jalwaa bt jaapa 52292583

TRACKING 8 NOVEMBER 2012

AIRPACK

1. ROSMARIA MOHD MOKHTAR  200110080715
2 .FAZLINA SAMSUDIN 200110080704
3. NUR SOHAILA ABD JALIL 200110080693
4. ZURIDAH SYED ABDULLAH 200110080682
5. FAEZAH ZAINI 200110080726
6. NOOR SHARONI ARIFIN 200110080730
7. SURIANA ABIDIN 200110075970
8. NURUL SAIDAH MD GHAZALI 200109097064


POS LAJU YANG SEMALAM..

1.NUR SHAHIDAH OMAR EM308577424MY
2.ADILAH AHMAD KAMAL EM308577415MY
3.DEDDY EFFENDY WEN EM308577407MY
4.WAWA RADZI EM308577398MY
5.AINUL MARDHIYAH MASRAL EM308577384MY
6.NOZIE YUSOF EM308577375MY
7.MASZLEEN RAMLEE EM308577367MY
8.AZA MIRA LD15226991MY
9.SITI NUR BADRI SHEIKH ISMAIL EM308577340MY
10.AZURAINI REDZUAN EM308577336MY
11.NURUL AINA MOHDEM272971544MY
12.JULIYANA ABD RAHMAN EM272971500MY
13.AHMAD MARZUKI EM275580145MY
14.ROZILAWATI MOHD EM275580043MY
15.PUAN SITI ROHANI ABD RAHMAN EM275580105MY
16.NORAINI MD YASA EM275580128MY
17.FATIMAH SALIM EM275580750MY
18.NAZARIAH PAIMAN EM273156208MY
19.SUNIZA NOOR SAZALI EM 308579460

TRACKING 9 NOVEMBER 2012


AIRPACK..

1.SALMA SALLEH 200110080774
2.NURUL SUHADA KHAIRUDIN 200110080763
3.MARIAH SAIDI 200110080741
4.ANISAH IBRAHIM 200110081673
5.SITI FATIMAH ALI 200110080752

POSLaJU..

1. SITI NAZILAH HAMZAH EM272970141MY
2.NOR JULIANA ZAINOL EM328036326MY
3JULIZA MOHD YUSUF EM328036312
4.MUNIRAH MUSTAFA EM 272971589MY
5.SHARILIZA IBRAHIM EM308577490MY
6.WAN ANITA WAN ABAS EM275580834MY
7.SITI NURUL AIN EM308577486MY
8.WANI SHAARI EM308577472MY
9.AIENURZ SHUHAIMI EM308577469MY
10.NOOR SHAREENA AMAN EM308577455MY
11.AIMI JAAFAR EM308577441MY
12.FAISALINA AHMAD FISOL EM308577438MY
13. NURSYADILA JUHARI EM275580817MY
14.NASLINA MAHAT EM272971629MY

TRACKING NO 12 NOVEMBER 2012

AIRPAK

Md Hatta Bin Md Fauzan  200110081662
NUR HIDAYAH AZMI    200110081183
AZLINA BINTI HASAN  200110081581 DAN 200110081555
ROHAYATI BT AB RASHID  200110081592
Rosmaria Mohamed Mokhtar  200110081614
Melati bt ahmad mashri  200110081625
zulridah othman  200110081636
Fazzreena Khalid  200110081640
khadijah wan ilias  200110081651

POSLAJU

SUZIE ARDIANA GHAPAR  em 308577509,my
Fazliyana yusuf   em 308577512 my
siti radziah mahmod.  em 307577526 my
NORSAHIDA BINTI MHMD SABRI  em 308577530my
Rosmaliza bt Rosle  em 308577543 my
rina azlin razali  em 308577557 my
Juhana Abdullah  em 308577565 my
rafedah salim  em 308577574 my
Noorhafizah Khairuddin  em 308577588 my
Norman Lizam Sulaiman  em 308577591my
Zaili binti Mohamad  em 308577605 my
farhana md yusop  em 308577614 my
Zurlizah Amiun  em 308577628 my
Nurul Huda Mohd Fuad  em 308577631 my
Nurul Isnani Mohd Jamaee  em 308577645 my
shasya sa'dan  em 308577659 my
Akmalina Abd Kudus  em 308577662 my
NURUL AINN WAHAB AMANAH RAYA BERHAD  em 308577676 my
Noorazlinawati bt Abdullah  em 308577693 my
Siti Mastura bte Sulaiman.  em 308577702  my
SITI MISLIHAH BT SAMINGAN  em 308577716 my
Kasmah bt manur  em 308577720 my
BOHARI MOHAMAD ZINI  em 308577954 my
JUHANA FRANCIS  em 308577968 my
ZARINA BINTI MASHOR  em 308577971 my
NOR ASMALIZA MAGTAR  em 308577999 my
AINA DAYANA BT HILMI  em 308578005 my
ROsmah Binti Lasmin  em 308578019 my
Siti Norbaizura Binti Awad  em 3085777733 my
Rubiah Mohd Lazon Subiot  em 308577747 my
Kapt Ahmad Fua\'adhi bin Mohamedon  em 308577755 my
Fatimah Mat Ali  em 308577764 my
Hamisah binti Waini  em 308577778 my
Fadillah Abdul Rahman  em 308577781 my
Dr A Irwan Santeri b. Doll Kawaid  em 308577795 my
Masliza binti Siti Ramli  em 308677804 my
Rohaida Jamun  em 308577818 my
Halimahtun binti Muhamad  em 308577945 my
Normah Muhammad  em 308577835 my
norhayati Moslan  em 308577849 my
SAFARINA BTE SAMIN  em 308577852 my
SITI NOR ADILAH BINTI KHAIRI  em 308577866 my
SITI FATIHHAH BT MOHAMAD  em 308577870 my
Noor Jamaiyah Bt Hashim  em 308577883 my
SITI NORSALEHA BT ABDUL RAHMAN   em 308577897 my
Nurul Najwa Sharifuddin  em 308577906 my
Noor Huzaimah Husin  em 308577910 my
Mohd Azuan SSIC berhad  em 308577923,my
Rosemah Binti Roseli   em 308577937 my
Amira binti Abas  em 308578172 my
SURIANI BT GHAZALI  em 308578186 my

TRACKING NO 14 NOVEMBER 2012

FUDHLA HAYATI BT AHMAD  em308578230 my
Nur Syahida Rahamad    em 308578243 my
FAUZIAH ABD RAHMAN    em 308578265 my
AZIRA HAMZAH    em 308578257 my
siti suhaimah  em 308578274 my
Fadzliati Md Jamil    em 308578288 my
Mohd Solehin b Ahmad    em 308578291 my
Noraini Arif    em 308578305 my
Aishah Md Ali   em 308578314 my
HADIJAH OON   em 308578328 my
Mohd Shamsul Amerudin   em 308578331 my
Sazlienawati Abdul  em 308578345 my
NOrazura Md Desa    em 308578359 my
Nurulhuda Shahdan    em 308578362 my
ZARINA BT YANG GHAZALI    em 308578376 my
NORHAZWANY ZAHARUDDIN   em 308578380 my
MOHD AMINUDDIN B JAILAN    em 308578393 my
ZULKEFLY BIN TUMPANG  em 308578402 my
THERESA VLANDINA BANGARON  em 308578416 my
Natasha Shafrini Mat Yusof    em 308578420 my
RAJA MAZURI MAHAT  em 308578447 my
EN LATIP BIN SALLEH    em 308578455 my
Jualina suhaimi    em 308578464 my
SITI HAWA BINTI TUMIRAN  em 308578478 my
Nur Safariza bt. Mohd Taib  em 308578481 my
Pusat Anak Permata Negara Balik Pulau  em 308578495 my
Engku Salina    em 308578504 my
Suriati binti Roslin  em 308578518 my
Salina bt samion em 308578685 my
Hazel hazel    em 308578699 my
Asmawati bt yusop em 308578708 my
Nur syadila bt johari em 308578566 my
Nurul laili bt mohd syarif em 308578668 my
Suriani bt ghazali em 308578671 my
Azlinda bt abdullah em 272970186 my
ARFAZZINA WONG  em 308578583 my
Norhafizah binti Salleh  em 308578597 my
Kapt Ahmad Fua\'adhi bin Mohamedon  em 308578606 my
PUAN SYURIANI BT ENDOT    em 308578623 my
Anis Syahirah bt Abu Talip  em 308578637 my
noraini harun  em308578186 my
NURULLAILI BT MOHD SHARIF  em 308578645 my

POS EKPRESS

Rosmah bt lasmin  LD152270346 MY
HAMISAH BT WAINI   LD152270363 MY
ROHAIDA JAMUN    LD 152270377 MY
AKMALINA ABDUL KUDUS    LD 15227033 MY
NURUL AIN WAHAB      LD 15 227 0350MY

TRACKING NO 16 NOVEMBER 2012

ZURIANI BINTI SOBRI  em308578742my
NORHARTINI ABU KASIM   em 308578760 my
Ruqyah Jibri    em 308578773 my
Nur Azziyati bt Mohd Sahar  em 308578787 my
NURUL FADHILLA BINTI SHAMSUDIN  em 308578795 my
Nor Laili Bt Safiin  em 308578800 my
AZFA YAZRIN  em 308578813 my
Sauriana Bt Hanapi  em 308578827 my
NOR DHANIAH BINTI MOHD NASIR    em 308578835 my
Anis Lim    em 308578844 my
Muhammad Rayyan Darwisy    em 308578858 my
NOOR SYAKILLA SHARIF  em 308578861 my
Nurul Asfara Jaliluddin  em 308578875 my
Norleena akma bt mohd akhbar em 308578932 my
Sabariah ismail em 308578946 my
Sarizan Binti Ab Rahim  em 308578711 my
Iman Sofiyya Mohd Hafiz  em 308578725 my
AFIZAH  em 308578739 my
Nor azlina bt bahtiar    em 308578756 my
sharifah norulfhaisha bte ademawan  em 308578889 my
Azizah Mohamed  em 308578892 my
NORMEZA TUSIMAN  em 308578901 my

TRACKING NO 19 NOVEMBER 2012

NATION WIDE

1.abdul khalid abd latip 52292590
2.seri anum mahsuri 52292591
3.mohd fikhri ab wahab 52292592
4.yati bt sakli 52292593
5.Nordiana bt abdul 52292587
6.WAN ZAIHANA BT HAMID 52292588


AIRPAK

1.wan fadini wan hamat 200110081463
2.wan fadini wan hamat 200110081474
3.nurul suhada khairuddin 200110081485
4.chong peh kiun 200110081496
5.nur hayati abd rashid 200110081511
6.siti fatimah ali 200110081500

POSLAJU

1. azizah jabar em328036405my
2.nurul zarith ahmad em328036391my
3.ruhaidah bt ruhaizat em275580746my
4.aishah jais em275580692my
5.nur baizura mohd suhaimi em328036476my
6.siti azura miss kam em328036343my
7.halimatul ashiken othman em328036330my
8.aslamiah ismail em328036357my
9.shikin em328036365my
10.nor diana jailani em328036459my
11.adam rayyan mohd ali hanifah em328036462my
12.nor shahida saidon em328036445my
13.najmina md isa em328036431my
14.idaiyu awang em328036428my
15.roziana abu seman em272970226my
16.hidayah puat em275581888my
17.puan siti adni mohd razali em 328036520my
18.mier razak em328036516my
19.noraini awang em328036533my
20.norima mokhtar em328036547my
21.widy azwin nordin em328036555my
22.noraliza mimie em328036502my
23.siti noorfarawahidatun bt lela em328036493my
24.mazuan b hassan em273157150my
25.roshaya abd rahman em275581928my
26.zu em272970314my
27.zarina moshor em272970265my
28.aimi jaafar em275580661my
29.wan rodziah wan nawang em275580644my
30.airina abu samah em275581874my
31.nurul huda muhd fuad em275581905my
32,diyaana ramli em328036604my
33.marlia marsyid em328036595my
34.nor hayatun mohd zain em328036581my
35.yulenda dollah/ramli em328036578my
36.nor hafiza sharif em328036564my

TRACKING NO 21 NOVEMBER 2012

Fazidawani bt Ari  em308578022 my
NURUL HUSNA BT MD ESWAN  em308578040 my
hazel PLATINUM BIOFUELS SDN BHD  em308578036 my
Samsiah Sandiwa  em 308578053 my
Muhamad Hairul Aidil Bin Harun  em 308578067 my
RUHAMIZAM MUHAMMAD  em 308578075 my
noraini harun  em 308578084 my
Jurifa Mat Lazi  em 308578098 my
NURUL ADILAH BINTI ABU BAKAR em 308578107 my
norazah bte ali  em 308578115 my
kamariah bt. sutar  em 308578124 my
Herdawatie binti Abdul Kadir  em 308578138 my
NOR FAIZAH AHMAD YUSUF  em 308578141 my
NURUL AKHMAL   em 308578950 my
NORAZIAN SUKARDI  em 308578963 my
NIZAM BIN DIKON   em 308578977 my
MOHD SAFIZAN B. SHAMSUDDIN  em 308578985 my
HAKIMMUL AZIM B. AZHAR  em 308578994 my
intan Farah Hazni binti Aziz  em308579014 my
Nurhidayati Ahmad Yusop  em 308579028 my
cik mahaya abdul kadir  em 308579031my
AIDATHUL ADZHMA YAHAYA  em 308579045 my
AHAMD FEROZ MOHAMAD  em 308579059 my
Yanty Rahayu  em 308579062 my
PUAN SITI ADNI BINTI MOHD RAZALI em 308579076 my
ROZITA BINTI ANUAR  em 308579080 my
SITI HANANI BAHAROM  em 308579102 my
NASRUL HUSNAN MUHAMMMAD FIRUZ  em 308579116 my
NORHAZLYN WAN AHMAD  em 308579120 my
Noor Syakilla Sharif  em 308579133 my
Ab Hakim Helmi b Abdullah  em 308579181 my
Nurul Zuriah  em 308579204 my
NUR SABRINA ABDULLAH  em 308579145 my
Izan Salfina Bt Mukin  em 308579155 my
ASFAMIZAN BT TALIB  em 308579164 my
harina hassim  em 308579278 my
ZURIANI BINTI SOBRI EM326675856MY
ABDUL HALIM B HJ KORDI  EM326675842MY

TRACKING NO 21 NOVEMBER 2012

Airpak

1.noraswafalina nordin 200110081452
2.Dr.nurul hayati bt idris 200110081522
3.nfisah bt rahim 200110081533
4.maryam jameelah 200110081544


Poslaju

1.siti hawa abdl rahman em 275580321 my
2.norzira abd razak em272971822my
3.nur sabrina abdullah em275581865my
4.rahima bt mohd zainon em272976056my
5.ili syazwani mohd khalil em272976095my
6.hasibah md adnan em27558191my
7.azlinda haron em328036374my
8.norhasita bt awang saadi em275587333my
9.hamidah mat em 275587347my
10.aishah bt zakaria em275581389my
11marlina bt hamed em 275580732 my
12.nor hazana bt ismail em275581446 my
13.suzanna bt ahmed em 275581429my
14.siti fatimah bt mohd rohani em 275581959my
15.siti asmawati ibrahim em275582101my
16.nor faezah bt abas em275582177my
17.pn.shazlina mazlan em275581976my
18.nor shahida bt saidon em275580715my
19.mohd faizmohd lazim em 275581993my

TRACKING NO 22 NOVEMBER

POSLAJU

norfaida che musa em275581432 my
nadia hazali em 275582234 my
norhaslina bt mohd sakri em 27552027 my
nor syakilla sharif em 275581914 my
syuhada bt daru em 272971782 my
shahrina basharuddin em 272971663 my
azlina bt embran em 2729711703 my
hetty noor fariha em 328036388 my
aimi salma em 275580729 my
julia kassim em 275580701 my
maizatul hafizah em 275581361 my
zuhairah zainol abidin em 272970345 my
faezah mohd shafiai em 272970305 my
farida kastor em 272975603 my

AIRPAK EXPRESS
mariah bt awang 200110080785

TRACKING NO 23 NOVEMBER 2012

AIRPAK EXPRESS
1.zuraidah amad shahimie 200110081172

NATION WIDE EXPRESS
2.nurul huda mohd zaki 52292596

POSLAJU
3.norfaezah bt abas LD15227038my
4.norman lizam sulaiman em328037043my
5.sharifah norul faisha ademawan em328037057my
6.chong peh kuin em328037065my
7.nor herliana abd halim em328037074my
8.norehan sm soflee em328037088my
9.zariana zainal em328037128my
10.zalina ismail em328037131my
11.zuriani mustafa em328037091my
12.nurul ellina zainal abidin em328037105my
13.sulastri othman em328037114my
14.mohd nor azam ahmad em328037145my
15.nadia abd hamid em328037159my
16,rashidah bt hussin em328037162my
17.hazni azmi em328037180my
18.zuraida bt chiros em328037176my
19.ashraf em328037193my
20.shazila rosli em328037202my
21.NOR MARIAH BINTI MOHAMMAD em326675935my

TRACKING NO 26 NOVEMBER 2012

AIRPAK EXPRESS

Jelipa aspawi 200110080811
hanis bt kamis 200110080800
azlina bt hasan 200110080796
noraini zakaria 200110080833

NATION WIDE EXPRESS

siti norlina noor 52292597

POSLAJU

Rosmawati yunus em 328037882 my,
norshahila bt che will em 328037896 my,
dhia sumayyah hafaez em 328037905 my,
syed amzan em 328037919 my,
fazrina mohd sani em 328037922 my
Zamzarina bt ismail em 275580065 my,
akmal izwah em 328037834 my,
nurul adilah bt abu bkr em 328037848 my,
fahzilah bt ainudin em 328037851 my,
noor ainee samsudin em 328037865 my,
anizah bt hassn em 328037879 my,
Intan shariza em 328037278 my,
saudah bt hj hassim em 328037281 my,
linawati abdl ghani em 328037295 my,
wan nor habsah em 328037304 my,
faridah adzura saad em 328037318 my.
Chahya khairani abdl malek em 328037220 my,
nor haslina em 328037233 my,
juliza mohd yusof em 328037247 my,
junaidah ramli em 328037255 my,
nurqistina abu bkr em 328037264 my,
Nurul ain masnon em 328037803 my,
mahyon bt minhaj em 328037817 my,
haflah sidek em 328037825 my

POS 27 NOVEMBER

nurhariza bt robaee em 328037321 my
salfiah zaidi em 328037335 my
nurul hidayah senawi em 328037349 my
tajul aaarif husin em 328037352 my
nur afizah wagiran em 328037366 my
wan nural jawahir em 328037370 my
aini umniyah wahab em 328037383 my
samsiah mat ali em 328037777 my
norliza bt anuar em 328037785 my
nur fazlin kaharuddin em 328037794 my
umma qhaila em 328037454 my
hasnida ahmad em 328037397 my
nur habbah majid em 328037406 my
mariani diaman em 328037410 my
hadayati bt tajul rahim em 328037423 my
illiana syahmun em 328037437 my
norsaadah hamdan em 328037445 my
nor syahirah omar em 275587320 my
akmal izwah  bt masri 2200110081430
norfaezah bt abas LD15 226 992 1MY
siti radziah mohamed  LD15 266 992 9MY
nuril hasni bt fadzim em 328037471 my
siti safura bt ishak em 328037485 my
siti zubaidah abd hamid em 328037499 my
razatul akma em 328037508 my
nasruhada ngaiman em 328037587 my
zarina johan em 328037573 my
ainus sakinah em 328037511 my
faziana othman em 328037525 my
mohd faizal ismail em 328037539 my
noorliza ramly em 328037542 my
nasruhada ngaimanem 328037556 my
nordiana paidi em 328037560 my
nooraini bt samsuddin em 328037595 my
zilfalila zainon em 328037600 my
norehan bt yusof em 328037613 my
rafidah razali em 328037627 my
pn hamiza ismail em 328037635 my
umi kalsom abd ghafar em 328037644 my
ustaz hanafi  em 328037729 my
 asimAh noor em 328037732 my
 hariani bt abidin em 328037746 my
noor aini mohamed em 328037750 my
nor azlina bt zaidi em 328037763 my
rohani zainal em 328037658 my
athirah asyiqin em 328037661 my
siti nur azLIZA em 328037675 my
noor azhani bt ghazali em 328037689 my
siti nur jannah em 328037692 my
juaini zakaria em 308579218 my
noraini bt kassim em 328037715 my
hamidah jabiri em 328037701 my

TRACKING NO 28 NOVEMBER 2012

AIRPAK
1.harniati ngah 200110081194
2.rihadah senin 200110080822

POSLAJU

1.norsani btabri em329508897my
2.suria bt husin em275581962my
3.attn wan em275581980my
4.norasmorni husin em275582194my
5.sitinur hartina ishak em330264525my
6.noraini dolah em330263216my
7.maisarah hj ibrahim em330264548my
8.najwa ahmad em273157115my
9.najmina md isa em329466582my
10.kaporel noor awalliah abu hanifah em329466525my
11.norhaslini bt isa em329466503my
12.shahiza shahruddin em275582251my
13.nurul rimad hayanti hamzah em329466463my
14.nor izzat farish em329466596my
15.nor nabila abd rahim em329466534my
16.nor aisyah salehudin em330264503my
17.siti mariam sujak em330264534my
18.masniza bt yusof em330264517my
19.salina othman em329466429my
20.norazian amran em330263220my
21.aini rahayu em330264287my
22.nafizah mokhtar em275587302my
23.kapten aminuddin b kasim em308579270my
24.habibah mohamed em329466517my
25.norliyana ismail em329466415my
26,norhasidah hamzah em329466548my
27.norhidayah bt hamzah em275582000my
28.puan ruhaizah bt tajuaid em275580658my
29.aslinda bt alias em275580785my
30.jalilah bt hassan em275582092my
31.duzilawati bt mahadi em275580635my
32.siti aisyah allias em308579252my
33.normizawati md isa em308579266my
34.mariana bt bohari em329508999my
35.zulaikar bt taib em275580825my
36.yusfauzila md yunus em308579249my
37.zahara abd aziz em275580613my
38.noraihan bt abd malik em308579235my
39.sarimah bt man em308579221my

TRACKING NO 29 NOVEMBER 2012

AIRPAK EXPRESS

hannah izzati zainal abidin 200110081205
rohayati bt abd rashid 200110081441

POSLAJU

1.nurhayati mustafa em357528291my
2.puan wanie abd rahman em357528265my
3.asmawati bt md radzi em357528212my
4.noorazmah bt abd hadi em357528226my
5.saeidah bt md jamaluddin em357528230my
6.mohd akmal b abd shukor em357528243my
7.aminah heng kamal koh em357528172my
8.patricia berlin em357528186my
9.rosmaria em357528190my
10.siti rauha elias em357528209my
11.kha nurul hajja mustafa em357528169my
12.nur fadia shariffuddin em357528138my
13.norshihaily bt wahab em357528141my
14.siti norin bt said em357528124my
15.fatimah bt abu rairah em357528075my
16.nor ezdeani mohamed em357528098my
17.lizawati yamil em357528107my
18 rozitah md yusof em357528115my
19.hafizah bt abd hamid em357528274my
20.shaklizana shuib em357528257my
Copyright © 2017 One Stop Nur Iman Enterprise. Template oleh Portal Usahawan . Laman Web Ini Dibina oleh Team Kedai Online
warobbo template