Tracking No Disember 2012

TEMPOH PENGHANTARAN: Penghantaran akan mengambil masa 3-5 hari  bekerja selepas pembayaran. 

Walaubagaimanapun sekiranya tiada sebarang  masalah, kami akan pos sehari selepas pembayaran.

TERMA DAN SYARAT untuk order anda di proses...

ORDER YANG ANDA HANTAR SETIAP HARI SEHINGGA JAM 10 MALAM KAMI AKAN POS ESOK HARI..CONTOH ANDA HANTAR ORDER DAN BUAT BAYARAN PAGI ISNIN JAM 8 PAGI..KAMI AKAN POS HARI SELASA..TIDAK ADA PENGEPOSAN PADA HARI YANG SAMA..

MEMANDANGKAN TERLALU BANYAK ORDER PERLU DIPROSES SETIAP HARI DAN KAMI PERLUKAN MASA UNTUK MEMPROSES ORDER YG TERLALU BANYAK..

TERIMA KASIH KERANA MEMAHAMI KAMI YANG SETIA BERTUGAS

Untuk Airpak-Express, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila lsila semak kedudukan barang anda di laman web Airpak-Express http://www.airpak-express.com atau hubungi hotline Airpak Express 03-78757768 

Untuk Poslaju, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila semak kedudukan barang anda di laman web Pos Malaysia http://www.pos.com.my/pos/appl/service/sub_poslaju.asp atau anda boleh hubungi Posline di 1300300300 

Untuk Nation Wide Express, tempoh sampai ialah 3-5 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila semak kedudukan barang anda di laman web Nation Wide Express http://www.nationwide2u.com/track.htm atau anda boleh hubungi  No Telefon Nation Wide Express 03-8073 3333


==============================================


TERMA DAN SYARAT:

Bagi barang yang dipos menggunakan poslaju dan AIRPAK, barang sepatutnya sampai dalam tempoh 1-3 hari bekerja selepas kami pos.
Sekiranya barang tidak sampai dalam tempoh 3 hari bekerja selepas tarikh pengeposan, PASTIKAN anda call Posline 1300300300 bagi Poslaju atau Hotline Airpak Express 03-78757768 

Untuk POSLAJU, sekiranya penerima tiada di alamat semasa barang dihantar, kita boleh minta mereka hantar untuk kali kedua ke alamat yg diberi Pastikan ada orang untuk terima barang di alamat yang kta beri

Sekiranya tiada dialamat semasa barang dihantar oleh pihak poslaju, kena ambik di pejabat pos yg berhampiran..
dipejabat pos mana nak ambil? anda kena call juga POSLINE 1300300300..
hanya posline atau hotline yg tahu status sebenar barang tersebut selepas di pos...


TRACKING NO 3 DECEMBER 2012


POSLAJU

Ruhayani Binti Zainal Abidin  em 357528305
saynida man  em35758314my
NOR AQILAH BT NOR OZMAN  em 357528328my
SITI BAEIYAH BT SALIMEN  em 357528331my
Khusnul Asraf Mohd Dewan em357528359my
AFIZAH BT ABU  em35758362my
Siti Hajar Ahmad  em 357528376my
irdawati ahmad mali em 357528380my
Noor Asyikin Binti Abdul Hamid  em 357528393my
YUSHALIZA BT MD YUSOP em 357528402my
WAN HASYAITI AZLIN BT WAN HASSAN  em 357528416my
Zuraini binti judi  em357528420my
NORHAFIZA BT MANSOR  em 357528433my
MAKARIAH MAMAT  em 357528447my
NOR ASHIKIEN BINTI MOHAMMED  em 357528455my
Nur hidayah bt md.yusof  em 357528464my
Geetha A/P Murugaiah  em 357528478my
NORMAWAR BT MOHAMED  em 357528481my
Siti Norfaizah Bt Zakin  em 357528495my
Betty Nawong  em 357528504my
Mardziah bidin  em 357528518my
norezan mazlan em 357528521 my
NORDIANA HAMID em 357528549my
Norhamizah Romeli em 357528552my
FAZILAH BINTI MOHD FATHONI  em 357528566my
Yusra Zahir  em 357528570my
Norazlin Bt Abu Kasim  em 357528583my
jalwaa jaapa  em 357528535my
MAWARNI BINTI ZAMRI  em 357528606my
Norzilawati bt Zakaria   em 357528610my
NADIAH  em 357528623my
Fazlini Mohd Zain  em 357528637my
Sarinah Suliman em357528645my
Nor Hafiza Binti Mukhtar  em 357528654my
Yusnita bt Yunus em 357528668my
Siti Aishah Mohamad  em 357528671my
Wan Sapian Wan Fauzi  em 357528685my
zaharin zulkifli  em 357528699my
Zuraini binti Samid  em 357528708
Mazellane bt mohd sakri, em 3294671177 my
nor raihan abdullah em 357528711my
NORHASLINA ARIFFIN  em 329466565my
nur atikah a.razak  em 329467185 mymy
Nurin Nazuha Bt. Pekri.  em 329508906 my
haslinda kamarul ariffin  em 329466358 my
Zurita bt Yeh  em 329466344my
Norliza Nasir  em 329466355my
Nurhidayah Mamat  em 329467225 my
Masni Shaari  em 32947226my
NORBAYA BT RAZAK em 329467194 my
NORHAZWANITA BT MD NOR em 275581945my
MOHD TARMIZY BT CHE KAR  em 273156242my
NORASIMAH BINTI RAZALI  em 329508945 my
Nurul Hidayah Binti Senawi  em 329509019my
NUUR FAIZAH BTE MD NORDIN  em 329508971 my
Ainul zahiah abd malik  em 329508985my
WAN FARIZA BINTI WAN HUSAIN  em 329508910 my
Suhana rasyid em 329508835 mySuhaibahbakar em 329508849 my
Rosyuhaidah bt mustafa em361765031 my


AIRPAK EXPRESS
Aniza binti Bakar  200110081220
NURUL HIDAYAH BT ABD RAZAK  200110081232
Sarifah Zubaidah Bt. Wan Spiee Sa'di  200110081253
ILLYANI BT ISMAIL  200110081242
LYDIA YUHANNA BT ROSLY  200110081253
NURUL AINI BT AHMAD  200110081264
Norain Ahmad  200110081275
MASLINDA KAMARUDDIN  200110081286
AZLINA BT HASAN 200110081290
Aminah Heng Kamal Koh   200110081312
MARIANAH ABD WAHAB  200110081323
nik nor azura baharom  200110081334
Zanariah Zarina 200110081345
Noor Rafizah binti Md Rasid  200110081356
EZLIN BINTI MOHD TAHER  200110081360

Nur azra azmi 200110081393
Azlinabt hassan 200110081404
Nor ain bt hat 200110081415
Mohd khairul azri bt osman 200110081426


NATION WIDE EXPRESS

RUZITAH BT.SAMMAH  52292663
Jaquelin Soniah Labungan  52292662
Manisa binti Lado  52292670
Siti shafieda shaharudin 52292668
NUR SYAHIDA JUMAKHIR 52292667
wan siti fatimah bt wan abd rahman  52292666
Eramaya Jumadi  52292665
Nur hadzmizah  52292664
Fazlina 52292669
rozzana abdullah  200110081371
Nur Syahfekah Binti Nordin  200110081382

TRACKING NO 4 DECEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

1.Nadia liyana bt azizah 200110080844
2.Norasyikin bt ismail   2000110080855
3.zulaili md saleh 200110080870
4.fazleen ahmad   200110080881
5.normahani mohamad   200110080892
6.rahmawati mamat    200110080903
7.norsazana mohd shuapi   200110080914
8.Norhafizah mohammad 200110080925

POSLAJU

Suhaili suriyanti misran em 361765059 my
Nurhazwani norhata em 361765062 my
Zurina bt dasuki em 361765076 my
Syarifah fadzilah bt abdul kadir em 361765080 
Wan zahari wan mahmud em 361765093 my
Siti sarah bt khamis em 361765102 my
Husna hassan em 361765116 my
Nur shakinah osman em 361765120 my
Siti nuraisyikin badaruddin em 361765133 my
Ainul zahiah abdul malik em 361765155 my
Siti azura mat hanapiah   em 361765164 my
Nur hafizah mohd nordin em   361765181 my
Faziah bt kassim   em 361765195 my
Nor bayzura bt hamzah em  361765204 my
Wan noasne bt mustaffa    em 361765218 my
Fazleen ahmad em 361765221 my
Iftitah nur bt mohd mashud   em 361765235 my
Nurul fatini ismail   em 361765249 my
Puan nur fadzillah bt jamil    em 361765252 my
Naeilah al-farafisya   em 361765266 my
Nurul akma abu bakar    em 361765270 my
Aisyah bt sani   em 361765283 my
Mohs asri mohd ali   em 361765297 my
Nor mawar ibrahim   em 361765306   my
Mohd saiful irwan   em 361765310   my
Manormaziana bt ismail   em 361765323 my
Siti hajar bt ayob   em 361765337 my
Junaidah noh    em 361765345 my
Aisyah syaurah dzulkarnaun   em 361765354 my
Nur hafizah md faiz   em 361765368 my
Nor amni mohd ikram em 361765371 my
Norhafizah bt tassa   em 361765385 my
Abdul kadir bin baharin   em 361765408 my
Zuraidah zainuddin   em 361765411 my
Rosazilla abdullah   em 361765425 my
Salwa hj mohd idham   em 361765439  my
Rozilawaty bt abdullah    em 361765442
Ruslinah jimi    em 361765456   my
Nur   khairunnisa kamal   em 361765460  my

TRACKING NO 5 DISEMBER 2012



AIRPAK EXPRESS

Mohd khairul azri b othman 200110081426
Noorain bt hat 200110081415
Siti fatimah ali 200110080962
Hasbullah b saad 200110080951
Ida rahayu 200110080940
Epyzul akmal 200110080936 

NATION WIDE EXPRESS

Mohd zaidun abd manaf 52292661
Noraini ekul 52292653
norliana bt nordin 52292652
nurhafizan b abd wahab 52292651
samsuriati samsi 52292654
ujud robinson 52292655

POSLAJU

Siti rubiah wan ibrahim em 361765408 my
Wan norina bt wn hamat em 361765473 my
Nor azerina masri em 361765487 my
Kha nurul hajja em 361765495 my
St sharifah suhana em 361765500 my
St hajar wali em 361765513 my
Subaidah em 361765527 my
Juliana bt buary em 361765575 my
Ruhana shahirah em361765589 my
Nor azura mohd ali em 361765592 my
Firdaus shila em 361765601 my
Noorlishafini bt ismail em 361765615 my
Nurul asmak em 361765629 my
Nurul husna ahmad em 361765535 my
Amira manja ahmad em 361765544 my
Noryana em 361765558 my 
Norzurliana bt ramly em 361765561 my
Nur faizah em 361765782 my
Muslihah hasan em 361765717 my
Fadillah abd rahmn em 361765725 my
Nor yuhanis em 361765734 my
Sariena em 361765748 my
Noorasmawati em 361765751 my
Mohd saleh b ab kml em 361765765 my
Nor laily akma em 361765796 my
Zuraini zety em 361765632 my
Rosni bt dabi em 361765650 my
Nafisuziana em 361765663 my
Mohd jeffry em 351765677 my
Izut bt ahmad em 361765685 my
anis aidA em 361765694 my
Huda zuhrah em 361765703 my

TRACKING NO 6 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

1.Amaliza bt ayob 200110081161
2.Haniffa jhonasrol   200110081150
3.Noor shafini bt hasri 200110081135

NATION WIDE

1.Fakhruddin b mohd talip   52292658 
2.Rosminah bt mohd yusof  52292657 
3.Fauziah  ibrahim  52292656 


POSLAJU

1.Nor azra azmi em 361765805 my
2.Norimah bt minding   em 361765819 my
3.Norlaila husna bt razali  em 361765822 my
4.Norzaiti bt hamdan  em 361765836 my
5. Syahida bt mohd lahil  em 361765840 my
6. Farah shahar  em 361765853 my
7. Sharifah shadatul nadrah  em 361765867 my
8. Norsakinah ahmad   em 361765875 my
9.  Mohd adham isa   em 361765884 my
10.nurul liyana mihad   em 361765898 my
11.khairunnisa mazlan em 361765907 my
12.Nurul ashikin zakaria   em 361765915 my
13. Norfadliza mohd yusof em 361765924 my
14. Fadila bt mohd yusof   em 361765938 my
15. Meli hasnila   em 361766006 my
16. Rosmawti hussin  em 361765955 my
17.  Fazliza farid  em 361765969 my
18. Ghazimah bt mustafa em 361765972 my
19.  Emelia bt mohd ali  em 361765989 my
20.  Norazila zkaria em 361765990 my
21.  Mahfuzah bt mohd zahari em 361766010my
22.  Nor azilina zakaria em 361766023 my
23.  Dg norafzana bt abu kadim em 361766037 my
24. Badulriah bt ishak em 361766045 my
25. Khamsiah ab hamid em 361766054 my
26. Norherlina mat isa em 361766068 my
27. Amy mazlina em 361766071 my
28. Noridiana bt mohd yusof em 361766085 my
29. Rafidah bt said em 361766099 my
30. Nazhatul em 361766108 my
31. Munirah bt hajar em 361766111 my
32. Nur hazliza ariffin em 361766125 my
33. Norhayati bt abu bakar em 361766139 my
34.Rabiatul adawiyah bt ismail  em 361766142 my
35. Siti azura bt miss kam em 361766156 my
36. Nordiyana bt murad em 361766160 my
37. Zuhairah zainol abidin em 361766173 my
38. Rozita bt anuar em361766187 my
39. Siti nurushima bt chuti em 361766195 my
40. Noor hayati latip  em 361766200 my
41. Nur faizah yusoff em 361766213 my
42. Rosyuhidah bt mustapha em 361766227 my

TRACKING NO 7 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

Miswati ibrahim 200110080995, 
nezah bt kasim 200110080984, 
ida rahayu 200110080973, 
 
POSLAJU

nora fatiha em 361767015 my, 
nor hidayu bt m.nordin em 361767029 my, 
nor yuhanis em 361766235 my, 
haryani faekah em 361766244 my, 
nur sakinah ahmd em 361766258 my, 
ainul mardhiyh em 361766261 my, 
nor liyana ismail em0361766275 my, 
ismazura ismail em 361766289 my, 
farihi nordin em 361766292 my, 
liyana bt md syarif em 361766301 my, 
farah tumiven em 361766315 my, 
nadiah bt jupon em 361766329 my, 
ku siti aisyah em 361766332 my, 
norasyikin kamarozman em 361766346 my
Rahayu bt harun em 361766350 my, 
maryam so em 361766363 my, 
nrul aini em 361766377 my, 
nur adillah bt widan em 361766385 my, 
nor faiza ismail em 361766394 my, 
hayati bt ibrhm em 361766703 my, 
norhayati bt hitam em 361766417 my, 
nizam  em 361766425 my, nor azian em 361766434 my, 
suriati bt tajudin em 361766448 my, 
nurmaira bt ismail em 361766451 my, 
khairul bashariah em 361766465 my, 
nur rosmaria em 361766479 my, 
zuwainah bt darus em 361766482 my, 
rafizal b.ali em 361766496 my, 
shazarina em 361766505 my, 
shahira bt ashmat em 361766519 my, 
hazelim bujang em 361766522 my, 
inayatul kamilah em 361766536 my, 
roslina m.sobri em 361766540 my, 
nor aini mad yasin em 361766553, 
rusiawati zakari em 361766567my

TRACKING NO 10 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

nurl asyikin a.razak 200110081006, 
asma bt alias 200110081010,  
norzaihana bt abdullh 200110081021,  
khairunnisak bt abu hasan  200110081032,  
linda samin  200110081043,  
wan fadini  200110081065,  
nor intan asura 200110081065,  
azizi b ismail  200110081076,  
norzulaili md shaleh 200110081091,  
intan suzana 200110081102,  
nur insyirah aini 200110081113,  
nur adli syahri  200110081124,  
rosmawati bt mohamad  200111408652,   
nooraini bt shaari  200111409503,  
siti sharinna  200111409492,  
rihadah bt senin 200110081146,  
hasniza bt nordin 200109097075,  
abdl rahim b.ardi  200109097086,

NATION WIDE EXPRESS
 
noor fazliyana  52292615  
fazlina samsuddin  52292614
noraswafalina  52292613
nancy chong  52292612
rosliza zainol  52292611 
zurina toharuddin  52292610
st hajar mohtar 52292609 
mohd muslim md desa  52292607  
nrul syazrah 52292606
norsahida bt m.sobri  52292605
nur aliah aminudin 52292604 
KHATIJAH RAMIN  52292603  
RIHADAH BT SENIN  52292602
AZLINA BT HASAN  52292601
MOHD KHALEL EZRY  52292600
FAIZARINA BT GUNAWAN  52292599

POSLAJU

Ahmad Bin Muhamad  EM361766575MY
nurul nadia abdul rahman EM361766584MY
Noor Azhar bin Jaafar EM361766598MY
MASTURA BINTI OMAR  EM361766607MY
ZULAIKHA EM361767491MY
Nur Syamimi bt Che Hashim  EM361767505MY
SHARINA BINTI JOHARI  EM361767514MY
SITI AZENDA ISMAIL  EM361767528MY
yusniza binti ahmad  EM361767531MY
SHARIDA ASHIKIN BT MD ARIS  EM361767545MY
siti normas bt hassan  em361767576my
NATASHA BT ABDUL RAHIM  EM361767695MY
Shareela bt abd rahim EM361767704MY
SUSI RAZIKIN   EM361767718MY
HAZLIN RAHIM EM361767721MY
MARLINI BINTI KAMARUDIN EM361767735MY
UMI SELAMAH BT ROSMAN EM361767749MY
MOHD ALUNAZAR BIN MOHD ADI EM361767752MY
Masni saban EM361767766MY
WAN NURUL IZATI BT WAN MUDA EM361767766MY
NORFAIZIN BINTI YUSUF EM361767883MY
ADZHARUDIN BIN AWANG em361767797my
Dk. Juhana Hj. Mohd. Jukin EM361767806MY
Noorshahera Bte Yanwizan EM361767810MY
NOR FAZILAH BT ISMAIL  EM361767823MY
Salmah Bahrudin EM361767837MY
RAMLAH MOHD ALI EM361767845MY
NURAZLINA BT ARIS  EM361767854MY
SITI FATIMAH BT CHE AHMAD EM361767868MY
Siti Shairah Bt Shamsuddin EM361767871MY
Wan Fatimah Wan Muhammad EM361767885MY
Hazinaemah binti Ahmad EM361767899MY
Shasha  EM361767908MY
Hasnita binti Fazal Dad Khan  EM361767911MY
Farah Afizah bt Aalimin  EM361767925MY
Masni Tajan  EM361767939MY
Zaleha binti Zainal Abidin  EM361767942MY
Weedad AL-Aufaa bt Mohd Saiful Anuar EM361767956MY
MAISARAH MISKAN EM361767960MY
Suharti Md Den  EM361767973MY
NABIGH RAMADHAN/ERNA PUSPITA  EM361767987MY
dhia sumayyah hafeaz EM361767995MY
NORHANA BT PIYASEK  EM361768007MY
ROSNANI ALPAH  EM362768015MY
nasheila aleena  EM361768024MY
NOOR HAFIZAH BT AHMAD HASHIM  EM361768038MY
NOR BAIDURA BAHARUDIN  EM361768041MY
ALICE ANAK MATU EM361768055MY
SITI SARAH BT SAHARUDDIN  EM361768069MY
yusra zahir  EM361768072MY
NUR AINA BINTI ZAINAL EM361768086MY
Nor Hafizah Bt Ahmad EM361767559MY
Ummi haanie ab rahman EM361767562MY
Fadillah Abdul Rahman  EM361767580MY
NORHAYATI BINTI JONIT  EM361767593MY
amalina zahari EM361767602MY
NORASHILLA SHARBINI  EM361767616MY
Mohd Hanafiah Hassan  EM361767647MY
Zulhaimah bt mohd isa  EM361767633MY
haslina shuib  EM361767620MY
NORMAH SALLEH  EM361767655MY
YUZHAIRUN NISAK BINTI YUSOFF  EM361767664MY
Hazura Abd Hamid EM361767678MY
HAFIZAH YUSOP  EM361767681MY
Ruhayani bt Zainal Abidin EM361768090MY
Siti Norsaleha bt Abdul Rahman EM361768109MY
Nor Adila bt. Sulong EM361768130MY
Adila  EM361768112MY
Muhammad Naziree Osman  EM361768126MY
azlina binti ibrahim  EM361768143MY
MARHAINI BT MAHIRDIN  EM361768157MY
NOR ZAHIDAH MIA  EM361768165MY
RAJA NOOR ZALIZA BT RAJA KHAIRUDDIN  EM36178174MY
Hani Mashirah Sahak  EM361768188MY
norafiza razali em 361768205 my
widyazlin bt nordin em361767222 my

TRACKING NO 12 DISEMBER 2012


POSLAJU 

Nur Mayling wen em361766615my
Siti hajar bt lemat em361766624my
Nur syuhada mohamad em 361766638my
Haslina othman nasri em 361766641my
Siti farhana bt abu em 361766655my
Mashida mokhtar em 361766669my
Nizasha bibi em 361766672my
Norazizah hussain em 361766686my
Siti khalilah salehan em 361766690my
Ani suzana abdul ghani em361766709my
Monalisa hassan em361766712my
Noor fariza bt muhammd ramli em 361766726my
Nor azhani btghazali em 361766730my
Nor hasmy bt mohd yunos em361766743my
Sharifah azlina mohd tahar em 361766757my
Herdawaty bt ibrahim em 361766765my
Maisarah kamal em361766774my
Nur hunairah bt roslan em 361766788my
Salniza wasin em361766805my
Lizah tinin em 361766791my
Norhidayah bt mohd azmi em361766814my
Dayang nor mazni em 361766828my
Nita bt jebee em 361766831my
Yusnita yaakob em361766845my
Mohd mukhlis bt che johari em361766859my
Jorita bt zulkifli em361766862my
Fadliana bt saman em361766876my
Rafiza bt afandi em361766880my
Fakhri sufis em361766902my
Masrini bt saad em361766916my
Meli asnita em361766920my
Norlina bt hasyim em361766933my
Wan nor samsuraya wan ngah em361767298MY
Marita bt wahab em361767307MY
Nur hazwani dareshah em361767315my 
Normala bt abu bakar em 361767324my
Ummi kalsom hasanas nadzim em361767338
Siti zulaikha bt jalaludin em361767341my
Nuryusdiana bt yusof em361767355my
Ruwaida bt abdul latif em 361767369my
Ahmad zaki jaafar em361767372my
Suriati bt mat nor em361767386 my
Aminah ismail em361767390my
Nurul radyidah bt nusarah em 361767409my
Noor hernina em 361767412 my
Rohani ramli em361768316my
aminah syuhadah em361767426my
Junaidah hj omrah em361767430my
Norfaida che mosa em361767443my
Kamruddin bin zakaria em 361767457my
Khairol bariah mat arop em361767465my
Noraslinda em 361767474my
Jabedah samsudin em361767488my
Norsyazwani bt mohd noh rm361766947my
Azura abdul rahman em361766955my
Nor saerah bt abdul rahman em361766964my
khairul azmi em 361766978my
nor shahaza bt zakariah em361766981my
Aisha bt mohd abdul hakim em361766995
Mariam ismail em361767001my
Harudin bin buang em361768259my
Habil hakimy em361768262my
Norhidayah norahimi em361768276my
Noraiza bt ahmad em361768280my
Nazeera bt jagabar ali em361768293
Marianah bt abdul wahab em361768302my
Nur Farhana bt Ahmad Nadzir em326793756my,
Haliza Aris em326793760my,
Jalwaa jaapa em326793773my,
Nor Aqilah Bt Nor Ozman em326793787my


AIRPAK EXPRESS

Rohaini ramly 200111409573
faris b.ishak 200111409551
mutiasyabiha 200111409562
hanis bt kamis 200111409536 
rohayati ab rasyid 200111409540
norazah saffee 200111409514
shahrizan b mohd nor 200111409525

NATION WIDE EXPRESS

siti hasfizah 52292649
nor azlinawati bt rozlan 52292616

TRACKING NO 13 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

Mohd nason b.tajip 200111409621, 
st hajar bt zainal abdin 200111409632,  
kamariah bt ab samad 200111409606, 
zamri muhammad 200111409596, 
eleyna bt khazali  200111409584

POSLAJU

Hismaruliza em 361768421my
noernie em 361768435my
umaimah em 361768449my
norizah komeng em 361768452my
rubiah roslan em 361768466my
isma aniza em 361768571my
st nur fathihah em 361768585my
hazana wani em 361768599my 
faradhila em361768608my
zaimah bt ismail em 361768611my
sufia darwisyah em 361768625my
suhaila sardi em 330263159my
rizaimah ahmad em 330263131my
betty gambun em 329324111my
wan adidatun em 361768470my
lydia yuhanna em 361768483my
shaariah em 361768497my
nor hazian em 361768506my
che suzilawati em 361768510my
nur faizah em 361768523my 
dzulqarnain em 361768537my
sani b amit em 361768545my
nadiatul nurfaini em 361768554my
harun b saleh em 361768568my 
norafiza razilah em 361768320my 
farah jumeren em 361768333my
mazellane em 361768347my
nor azliza em 361768355my
nor haida EM 361768364my
imah abdullah em 361768379my
maitah abdullah em 361768381my 
ubaidah em 361768395my
emelia em 361768404my
fahzilah em 361765418my

TRACKING NO 14 DISEMBER 2012


POSLAJU 

hidayah ab razak em361768727,
mohd symil em361768713my
Nur A'liah Mohd Aminuddin Zaki em361768695my
nor mawar em361768700my
zurina che mad em361768687my
YUZHAIRUN NISAK BINTI YUSOFF em361768673my
Rozilawati binti Haruni em361768758my
FARIDAH MD SHARIF em361768660my
Nurain bt Sharip em361768656my
norhada em361768642my
naida rais em 330264463my
Ahmad Waiz Al-Fateh  em330264432my
Dayang Suraya Sirat  em329506410my
Noormatini binti Awang Kenal  em329506370my
SALINA ADNAN em329324195my
salina adnan em329324213my
Nik Badriah Nik Hashim em329506397my
FAUZIAH MOHD SULAHIR em329506383my
haniza em329324125my
rostina em329324108my
hidayah muntlib em329506423my
norhliza em329324227my
siti nur em329324200my
zulaikha em361768815my
hazura em361768792my
herweeza em361768801my
HUMAIRAH IBRAHIM em361767775my

AIRPAK EXPRESS

Rushdan md salleh 200111409654, 
nor hasni hayati 200111409676, 
noor jazleena 200111409643,
 novriza mohd arif 200111409665

TRACKING NO 17 DISEMBER 2012


POSLAJU

Rohana bt ahmad em035482855
Aien(shawl butik junior) em035482864
Rozarina shahri em361768832
Sufiya darwisyah nordin em361768846
Nezah bt kassim em361768850
Fazliyana yusuf em3617688863
Nadia bt nik kamaruddin, em035482983
Fatimah bt abd aziz em375502401
Juiriah bt mohd ali em035482833
Siti azza kamarol em035482745
Haliza bt hashim em035482878
Nor darlilah bt alias em035482904
Farah ardina ahmad khair em035482802
Mohd syahrol anuar em035482793
Mutazim zainal em035482780
Sitibzahira bt hambali em035482762
Sabariah omar em035482731
Noridura bt shamsudin em035482728
siti rauha bt elia em035482714
Azmi bin asyari em035482705
Aminah bt ariff em035482759
Rohaida bt mohamad em035482674
Norul fauziana hadhim em035482895

AIRPAK EXPRESS

waridatul hasanah 200111409680,
syaida bt zulkifli 200111409691,
nadirah ahmad 200111409702,
wirda indah 200111409713,


NATION WIDE

marlini ramle  52292660
rosmizi b mohamed  52292659
hazelina alim 52292648
juriawati bt mohd dahln 52292647

TRACKING NO 18 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

Nik nur elyani 200111408663,
norjazlena 200111408674,
fadlina 200111408685,
nur hanis 200111408696,
fazhana 200111408700

POSLAJU

Muhd azuan hanapi ej 375502485
abu razak mohd talib em 035482970
Nor hafiza bt anip em 035482952
Saripah zalha bt said abu bakar em 035482966
nur ezzah ramli em035482949
Siti hawa bt abdul ghani em 035482997
Nor nabila bt,mohd sukor  em 035482921
Atika sofia em 035483003
nurul aini bt suhaimi  em 035482935
Kasmiati aliobin em  375502415
Abdul halif bt abdul hamid em375502429 my
Norsuzlin mohd sahar  em375502432
ahmad adam bin borhanuddin em 375502446
Siti amizah mohd kamilan em 375502450
Fadilah tugiran  em 375502463
Ruzilaeati bt mahadi em 375502477
Rayyan hidayat b saiful  em 035483065
Sani bt amit em 035483017
Fadilah bt fauzi  em 035483048 
Azlina bt sani  em035483034 
Nor diana halaludin em 035483079
amiziana bt mohd radi em 035483082
Shafrie bin shafie  em035483025

TRACKING NO 19 DISEMBER 2012

NATION WIDE EPXRESS


NORLISAH BT NASAR 57101889
JUNAIDAH BT MAJIN 57101890

(ade lagi sambungan akan update petang ni untuk tracking no untuk nation wide)

AIRPAK

HASNAH BT AB RAHMAN 200111409890 

POSLAJU

Nadiawaty bt yusof em 035483272
Noradyikin bt mohd maatmoor em035483119my
Bazilah kamaruddin em330096442my
Siti farashima em375507219my
Syamsinar anuar  em375507222my
Hafizah em375507236my
zubir bin ishak em375507240my
Siti aisyah  em375507253my
Mior ahmad azlan em375507267my
melati ahmad mashri  em375507077MY
Ali Qusyairy bin Abu Kassim  em375507085MY
ADAM HARIS BIN MOHD HELMIE  em375507094MY
Zuhairah Zainol Abidin  em375507103MY
Noraini bt mohd abu bakar  em375507117MY
NOORYATY BT AHMAD  em375507125MY
HASNAH BINTI ABD RAHMAN  em375507134MY
Siti Zuraida bt Mohamad Nasir  em035483105MY
Norasykin Ismail em035483255MY
Nurul Pasda Mohamed Azahari  em035483269MY
Norasykin Ismail  em035483255MY
Hermina Bnti Kiprawi   em035483241MY
eily liew  em035483238MY
Nurul Syuhada binti Ibrahim  em035483224MY
MOHD NAJIB BIN SHAHABUDIN  em375507182MY
Muhammad Ibrahim B Sofian  em035483136MY
ROZILAWATI MOHAMAD  em035483140MY
Zarul Alif Bin Mat Akib  em035483153MY
SALMI SUHANA BT MOHAMAD NOR  em035483122MY
Alma Hayfa Roslan  em035483290MY
Mohd Khairul Hakimin Bin Adon  em 035483286MY
Wan Nur Fariha Bt Wan Abdullah   em035483309MY
Nurul najwa sharifuddin  em375507196MY
Noor Faizah Binti Mohd Noor  em035483167MY
AZURA AB HAMID  em035483175MY
Riza Azwin Asri  em035483184MY
MOHD NADZIR ABD KARIM  em035483198MY
Puan Tengku Fahima Azira Tuan Mat  em375507205MY

TRACKING NO 20 DISEMBER 2012


AIRPAK EXPRESS

Norlela bt isa 200111409816,  
suryati salleh 200111409831, 
fatimh wati 200111409820, 
noraswafalina nordin 200111409724, 
norzulaili md shalleh 200111409886, 
hanis bt kamis 200111409875, 
waridah hasah 200111409864,

NATION WIDE EXPRESS

norliza ismail 57101891
RIHADAH BT SENIN 57101892

POSLAJU

jelita aspawi em36176887my
Mohd nadzir em361768885my
Hasnah em361768894my
suhana ibrahim em375507165my
Zahara em329324160my
Siti adawiah em035483388my
Amal bahirah em375507179my
Ruzana hanim em330096310my
Nurul huda em329324363my
Siti sarah em330096487my
Norsyita em035483374my
Mariah em32956352my
Ellia em035483365my
Serene em330096266my
Norasidah em035483207my
Nor intan em035483391my
Nurul anie em375502494my
Siti nor haliza em330091017my
Yusniza em035483357my
Norizan em035483312my
NurhakMAH Em329324258my
Amie em035483215my
Marni em330090904my
Nurul azura em375507151my
Nurul fauzian em30096028my
Norasmawati em035483051,
Yussairi em329324244my
fatin em329324235my
Khairil em375502503my
Suriana em330096297my
Nazeerah em035483326my
Haryati em329324173my
Julia em035483330my
Nur sakinah em330096323my

TRACKING NO 21 DISEMBER 2012

AIRPAK EXPRESS

Rohaslina 200111409853,
zalipah 200111409842..

POSLAJU

siti khadjh mansur em329324187my
siti rohani em375502525my
muna hamizah em375502534my
aziemah shafii em375502548my
hazurz em375502551my
fazleen ahmad em375502565my
Noorlin em375502579my
Mohd aziezan em375502582my
mohd fuad em330096601my
srti azenda em035483581my
rosmawati em035483555my
sharina em035483564my
nurul fauzian em035483533my
rosliza em035483547my
nordiyana em035483405,
nor aisyah solehdn em035483414my
nor akmar nrdn em035483428my
ida suzana em375502517my
md saharudin em035483343my
khairiah em330090881my
rohaidi em330096178my
maisharah em035483431my
shana em035483445my
hamimah em035483459my
hajah yati em361768903my
ismayuni em035483476my
zairul em03548380my
zulaikha em035483493my
nurhaslinz em035483502my
nur hanis em375507284my

TRACKING NO POS GUNA POS BIASA  22/12

nurhafizan abd wahab cd182968255my
n0rwahida ahmad cd182968431my
asmaisyah asmara  cd182968215my
rubiah m0hd lazon cd182968238my

TRACKING NO 24 DISEMBER 2012


NATION WIDE EXPRESS

herdawati ibrahim:52292640
Aeida:52292641-NFFCUS
Siti zawiyah:52292642
Amiliah:52292643


Airpak Express

wan fadini:200111409761,.
Aina dayana:200111409772..
Faridah:200111409783..
Norhilmiah:200111409794..
Ahmad tajudin:200111409805

POSLAJU

Norsazlin:em375507307my
Aisyah zakaria:em375507298my
Nazreen:em035483520my
Rosinawati:em330096005..
Sharifah haznita:em330091051my
Yuhana:em330095994..Riza:em330096014my
Mayzaliah:em330095835my
Wan adidatn:em330095985my
Norhilmiah:em330095963my
Rokiah:em330096155my
Noraini:em330090453my
Tg norhidayah:em330096949my
Noor azeanty:em330090626my
Sariza:em330091034my
Liyana:em330090436my
Nasron:330090484my
Musliha:em330090864my  
norfaezah aman em330095977my  
sharifah asmah em330096589my  
wah mohammad syuhaidi em035483604my  
norzariah razali em375507315my 
norasyikin bt mizal em375507338my  
noriswani bt hussin em375507324my  
irwan alfarid em035483635my  
nor fuza esa em035483649my  
sahazati md rozali em035483652my
devitri bt sayuti em330264446my 

TRACKING NO 26 DISEMBER 2012

POSLAJU
 


Zayanah supyan em375507372my  
sharifah narina em035483860my  
hazwani bt amir em035483856my  
fazliza farid em035483839my
nur asikin em035483895my 
husni aminudin em035483825my 
masni ajai em375507457my
nazahiah em035483799my 
hasliza hashim em035483595my
ismasuhaira em035483618my
norzariyah em375507315my 
shaariah vasanah em035483666my
aslinda btalias em035483697my 
nurul syuhadah em035483683my 
roziah said em035483785my 
noradila badri em035483771my 
azizah anuar em035483811my
zulkiflie masdin em035483808 my
rohani bt man em035483768my 
norazlinda em035483887my
rozilawati em035483745my
norafidah em035483737my 
nurzuliana em375507443my 
norshuhainy em035483723my
noor shahidah em035483710my 
nurul aida em375507430my
noorhasima em375507426my
nooraini md yusof em375507412 my
ainal idham em375507409my 
mastura mohd azlim em375507390 my
mastura masran em375507386 my
umi natrh ramle em035483873my


Nurul aida ngadisa em375507735my
Sulha bt anwar em375507721my
Ruzemawatinyusof em375507491my
Mohamad al amin em 375507505my
Mr meor mohd jamil em375507514my
Azila bt ismail em 375507528my
nurul jihan bt hassan em375507531my
Siti hazwani sayuju em375507545my
Nik nor shuhada hamid em375507559my
Nur maisarah md din em375507562my
Noor syahdan sulaiman em375007576my
Nor hazayu mohd em 308576242my
Mohd nor hakim bin wahab em375507474my
Nor baizura  bt azham em361768214my
Norsafia bt alias em361768228my
Nur qistina zakaria em361768231my
Siti hajar bt ahmad em375507465my
Nurul saadah saadon em356906425my
Nurul saadah saadon em356906417my
Yuziaslinda buyong basri em356906403my
Fazilah muda em375507718my
Farhan fadzliana yahaya em035483670my
Norfizah mohamad em356906394my
Norizan abd ghani em330264429my
Rosmaini omarcem 329467101my
Ainah bt awang em356906385my
Suriati bt sudin em375507704my
Umi abd hamid em375507488my
Syarifah aminah junahatr em375508655my
Myra edora em361768245my
Masnita mohamed em356906363my
Norul syakimah che ahmad em356906377my
Nor suriati daud em035484176my
Norafizah mohd zin em035484264my
Siti nor bt mohd isa em035484255my
Norafiza abd razak em375507602my
Nik nur suhada hamid em375507693my
Nor wahidah ibrahim em035484180my
Izma nazrin ilias em375507681my
Nazatul shila  em375507678my
Rafidah yunus em375507695my
Siti aminah mohamed em375507664my
Shazura bt mohamad ihah em375507616my
Hayatibtibrahim em375507620my
Khairul fiza kamal em 375507633my
Ainal idham bt abd manan em375507647my
nur baizura bt azham em361768214my
Mohd nor hakim wahab em375507474my
Nur qistina zakaria em361768231my

NATION WIDE EXPRESS

Azlinah arif 52292637
shahaliza shahrom 52292638
butiwana jalipen 52292639
farahliza bt ismail  52292635
aini anthony 52292634
mohd adam syahmi 52292633
nor wahidah 52292636

AIRPAK EXPRESS

norul syakimah 200111408744 
masnita mohmed 200111408733, 
syamahzatulliza 200111408722, 
ruzaimah rohani 200111408711, 
liyana alhani 200111408750, 
rosalmiah aliah 200111409735,
robiah bt ismail 200111409746,

TRACKING NO 27 DISEMBER 2012

POSLAJU

Faridah ibrahim em330096345my
Nor rohayu azlin em339467092my
Safinah iskandr em330096164my
Mohd azhari mohamed moor em035483958my
Ainah bt awang em375507871my
Nor shuhainy muslim em375507854my
fathihaini tahir em 330096439my
mohd firzal jafari em330096558my
Haslili mohd law em356906757my
Mariah radzuan em 375507868my
Asmanira zainal em 356906329my
Zainab abd rahman em 035484202my
Rabiatul adawiyah em375507752my
Armadila alias em330096385my
Fatimatul zahrah em330264485my
Nurul auni maisarah em330096495my
Siti sabrina shabares em356906765my
Syarifah nur atikah em035484281my
Mohd zaki abu bakar em375507766my
Norsafia bt alias em375507797my
Fazleen bt ahmad em375507806my
Nurul aini em375507810my
Eleona abdul ghani em375507823my
Faizah bt ahmad em375507837my
Mohd shafizal othman em375507770my
Khairil hajar ahmad em375507783my

AIRPAK EXPRESS

nor nazirah abdullah 200111408755,  
yuhana mohd yusoff 200111408766,  
saadiah mohd 200111408770,  
anita sufiza 200111408781,  
nor hanita musa  200111408792,  
st rohajar seruj 200111408803,  
noorazlin mohd yusof 200111408814, 
rihadah senin 200111408825

TRACKING NO 28 DISEMBER 2012


POSLAJU

Husaini   em035484335my
Nur syahida abd aziz em330090966my
Siti sarah bt abas em375507987my
Syuhada dan adnan em375507956my
Munirah ismail em 375507973my
Darfriana allnia em375507942my
Hanisah mohd em375507960my
Kharzuny bt bukhori em375507925my
Nor adlina ali em375507911my
Siti zubaidah shari em375507939my
Nor azliza rahmah em356906743my
Mohd zaim asnie em035484485my
Siti khadijah safee em035484471my
Nor farizah othman em 035484468my
Mdm masyitah bt mat yaakob em035484454my
Fauziah bulley em035484445my
Wan nabighah wan mamat em035484423my
Safina mahnoon em035484406my
Maslina abas em035484410my
Rozainal muda em 035484397my
Noraida mohd ghazali em035484383my
Yuzerin md syukor em03544370my
Siti hajar ismail, em035484366my
Noor naemah mustaruddin em035484352my
Mohd zaki abu bkar em 375507908my
Nurl hida bt mahazir em 035484349my
Eddie bt misban em375507995my
Nor syuhadah bt buang em375508007my

AIRPAK EXPRESS

Siti khadijah jafar 200111408836
siti amaliah 200111408840
aniza 200111408851
Aida atiqah 200111408932

TRACKING NO 31 DISEMBER 2012


NATION WIDE


Hasrina haryatee 52292617
suhaila atan 52292618 
mohd nasir azman 52292619
syarifah nazihah 52292620
maisuriyati md zain 52292621
miswati ibrahim 52292631
siti hajar haji samsuri 52292632
norlinah nawir 52292630

AIRPAK EXPRESS

 
Tg norhazwani tg ngah 200113065235,  
syarifah aziati 200113065224, 
aisyah zakaria 200113065213,  
nor syuhada abu bkr 200111408921, 
normi laili 200111408910, 
ros hidayah 200111408906, 
fauziah ariffin 200111408895,  
tgku norhazwani tgku ngah 200111408884,  
erma razwina 200111408873,

POSLAJU


Siti khadijah sabri EM375508262MY
nor wahidah ibrahim EM375508276MY
Zarina bt abdul wahab EM375508280MY
Wan fadini wan hamat EM375508293MY
Huda ruwaida EM375508302MY
Nor suraya anis EM375508316MY
siti rohani bt omar EM375508320MY
Nor adlina ali, EM375508333MY
Rabiatul adawiyah EM375508347MY
Nor hakim bt hanam eEM375508355MY
alibahanum bakar EM375508364MY
Halimah hamza EM035483900MY
Nur miza sohimi EM035483913MY
Dahliana aripin EM035483927MY
Hasrina haryatee noraini EM035483935MY
Azleela mahabot EM035483944MY
Siti zaliha rahmat EM330090467MY
hamidah abd hamid EM035484321MY
Asmurni ahmad EM035484508MY
Suriati roslin EM035484499MY
Nor shahriza mior taha EM330096204MY
Noraini razali EM035483621MY
Mazura mahtar EM329467061MY
Syazliza azren mustzfz EM308576256MY
siti fatimah EM329324289MY
Hamidah ishak EM330096045MY
Noraizam abbas EM330090731MY
Nor efarina EM32934315MY
Nor hisyam hassan EM329506264MY
Che wan nor azizah EM329507199MY
Nor liyana subuki EM356906332MY
Norhafizah abdullah akmar EM330096221MY
Nor elisa nor adzmi EM329467044MY
Nor aisyah abdul rasyid EM356906346MY
Nor farihana omar EM330096062MY
Surianawati othman EM330090515MY
siti khairunnisa EM330090586MY
nur syahida EM329324377MY
nur azreen bt afendi EM330090705MY
elyani bt khalid EM330090688MY
noraizanie bt ghani EM330090776MY
nur lee mohd nashrudin EM329506159MY
nurul rashidayanti EM329508923MY
roshisham hamid EM330096561MY
harlini EM035483961MY
Copyright © 2017 One Stop Nur Iman Enterprise. Template oleh Portal Usahawan . Laman Web Ini Dibina oleh Team Kedai Online
warobbo template