TRACKING NO JANUARI 2013 & FEBRUARI


TEMPOH PENGHANTARAN: Penghantaran akan mengambil masa 3-5 hari  bekerja selepas pembayaran. 

Walaubagaimanapun sekiranya tiada sebarang  masalah seperti masalah STOK , kami akan pos sehari selepas pembayaran.

TERMA DAN SYARAT untuk order anda di proses...

ORDER YANG ANDA HANTAR SETIAP HARI SEHINGGA JAM 10 MALAM KAMI AKAN POS ESOK HARI..CONTOH ANDA HANTAR ORDER DAN BUAT BAYARAN PAGI ISNIN JAM 8 PAGI..KAMI AKAN POS HARI SELASA..TIDAK ADA PENGEPOSAN PADA HARI YANG SAMA MEMANDANGKAN TERLALU BANYAK ORDER PERLU DIPROSES SETIAP HARI 

TERIMA KASIH KERANA MEMAHAMI KAMI YANG SETIA BERTUGAS

Untuk Airpak-Express, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila lsila semak kedudukan barang anda di laman web Airpak-Express http://www.airpak-express.com atau hubungi hotline Airpak Express 03-78757768 

Untuk Poslaju, tempoh sampai 1-3 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila semak kedudukan barang anda di laman web Pos Malaysia http://www.pos.com.my/pos/appl/service/sub_poslaju.asp atau anda boleh hubungi Posline di 1300300300 

Untuk Nation Wide Express, tempoh sampai ialah 3-5 hari bekerja. Untuk mengetahui kedudukan barang anda, sila semak kedudukan barang anda di laman web Nation Wide Express http://www.nationwide2u.com/track.htm atau anda boleh hubungi  No Telefon Nation Wide Express 03-8073 3333

TRACKING NO 2 JANUARI 2013



NATION WIDE EXPRESS

nurul syawalnie 52292624
aisyah derisa 52292622
rohana ab rasyid 52292623
Vivie seram 52292625
nurshila mohd yusof 52292626

AIRPAK EXPRESS

Sti khadijh mnsor 200113065283, 
rozima hj man 200113065294,
farhana nosri 200113065246, 
hazura zubir 200113065250,  
raha faizal 200113065261.

POSLAJU

Norhidayah bt syafii EM035484587MY
Narizan hamid EM035484573my
Nor hidayah bt shafri EM035484587MY
Nazirah hamid  EM035484573MY
Hafizah hashim EM035484560MY
Nor hamizah zainuddin EM035484556MY
Siti zahira hambali EM035484542MY
suziana ab ghani em035484595my,
khadijah khalid em035484600my,
nur chahaya bt sabri em035484643my,
suri firdaus em035484627my,
dr nadia salwa em035484635my,n
ur byzura hamzah em035484644my,
almi farhana othman em035484658my,
aini nu afifah em035484661my,
julma mustafah em035484675my,
nurul ellina em035484689my
Nurul huda idris em375508130my,
n0rfarina mohd sahat em375508143my,
zaidi bin m0hamed em 375508157my,
zuraini jaafar em 375508165my,
shamsina safini em375508174my,
syuhada dan adnan em 375508188my,
nur dalila diana em375508191my,
n0rshahida wafi em375508205my,
sharmiza mohd em375508214my,
mohmd syamil sulaiman em 375508228my,
siti marina awang em 375508231my,
halena fadzillah em 375508245my,
n0r azwa ghazali em 375508259my
Suzana yusof EM035484539MY
Siti ashirah zakaria  EM035484525MY
Azizah mansor EM035484511MY

TRACKING NO 3 JANUARI 2013


AIRPAK EXPRESS

Nrul husna saarani 200113065331  
rafizah mohd yusof 200113065305  
nurul bisyarah 200113065316 
puan zuraidah 200113065320 
YUSRALINDA 200113065342  
FILA RASS 200113065353  

POSLAJU

Nur zarina yusof EM375502684MY
nor azila ramli EM375502596MY
khairil anuar EM375502619MY
aminah ismail EM375502640MY
nurul aini ahmad EM375502653MY
nur hanizam yusof EM375502622MY
siti khairunnisa EM330090586MY
surianawjti othman EM330090515MY
Sofy hafiza yusof EM361768917MY
nor fidah taharuddin EM375502636MY
keysha khaleeda EM375502605MY
robiah bt ismail EM375502667MY
hanisah muhamad EM375502769MY
siti fariha bt awi EM375502772MY
nur annisa bt amy EM375502724MY
Suriati roslin EM375502755MY
suhaila suleiman EM375502715MY
norazila ramli EM375502741MY
suhana ibrahim EM375502738MY

TRACKING NO 4 JANUARI 2013


NATION WIDE EXPRESS

ZULIANA ZAINUDIN 57101898-105433  
FAHRUL AZRIK 57101897-105433  
MASIHA SULAIMI 57101896-105433   
RUBIAH MOHD LAZON 52292627
UMMU ABDURRAHMN 52292628  
ENGKU SALINA ENGKU ZAHIT 52292629

POSLAJU

Siti suzaiana em035484777MY
diana syafiza said em035484785MY
Ahmad sufi,mohd mohtar em035484794MY
Siti balqish rusli em035484851MY
Abdul rahim ali em375502888MY
Siti rohani nordin em035484763MY
Ahmad nizam osni em375502874MY
Fatin nadiah zainal em 375502857MY
Latiffah najihah  em375502865MY
Nor safia bt alias em035484750MY
Maznida mohamad em375502843MY
Mariah ridzuan em375502830MY
Nur izzati syamimi em035484746MY
Norain talib em035484715MY
Nurul farhana ghazali em035484729MY
Widayati em035484732MY
Farah ardina ahmad em035484692MY
Umi nur bazillah em035484701MY
Rasyada nasaruddin em375502809MY
Marziati yusoff em375502812MY
Fathianah tahir em375502698MY
Nurul kamaliyah ahmad em375502707MY
Faizatul hanis em375502786MY
Suhana ibrahim em361171007MY
Norly abdul rahim em361171015MY
Zaidi bin mohamad em361171024MY
Nasaruddin bin dala em035484865MY
Nur syuhada bt abu bakar em361170995MY
mohd shahrir em375502826MY
Wan zuhaida ali em035484817MY
Dayang normazni em035484825MY
Afzainizam em035484834MY
Siti mahfuzah wasikon em 035484803MY

TRACKING NO 7 JANUARI 2013


AIRPAK

farah dhila haspar 200113065364
abdul mutalib 200113065703
rafizah mohd yusof 200113065692
st aishah mad hassan 200113065375
mazlan bt mokhtar 200113065386
masitah hasan 200113065390
noor azmah 200113065401
rosnani mat ali 200113065412
zatun najihah 200113065423
norlida ibrahim 200113065434
solehah zanirah 200113065445

NATION WIDE EXPRESS

nor razsida bt ramli 57101895
fazlina samsuddin 57101900
zuliana zainudin 57101899

POSLAJU

Zainab dahlan EM035485429MY
Anisa mustapha EM035485432MY
Mohd nur aiman zamal shah EM035485446MY
Zainab ab halim EM035485358MY
Suriani ismail EM035485361MY
Mohd ilyas ali  EM035485344MY
Zakiah hanum EM035485335MY
Nor baizura bt yasu EM035485327MY
Sofy hattiza EM035485622MY
Nurl hidayati samutu EM0035485636MY
Diana syafiza said EM0035485640MY
Siti mahfuzoh EM05485653MY
Asfanizam   EM003548545667MY
Nasita ibrahim EM0361768948MY
Yann mia  EM0361768951MY
Mariam osman EM03617689965MY
Lydia bt jamnul EM0361768979MY
Mariani bt mhmd   EM0361768982MY
Naimah bt omar EM0035485375MY
Saidatul akma ismail EM0035485389MY
Nor juliana bt hasyim EM0035485392MY
Esjezalifah seninn   EM0035485401MY
Nor azwa ghazali   EM0375508212MY
Shahniza shahadan EM0035485415MY
Zainab ismail EM0035485171MY
Nor hasimah mohd yaakob EM0035485242MY
Noradilah haron EM0035485185MY
Nor hidayati EM0035485199MY
Ruzana hanim EM0035485208MY
Mahfuzatunnisa  EM0035485239MY
Hafizah salwa EM0035485225MY
Siti umairah EM0035485211MY
Roshana aminuddin EM0035485256MY
Nurul zahira mohd isa EM0035485083MY
Noraisah abu bkar   EM0035485052MY
Khairunnisa syawana EM0035485168MY
putri nurulain   EM0035485154MY
Aziah othman  EM0035485145MY
Norasyikin ismail  EM0035485066MY
Nor shahadatul akkma EM0035485070MY
Nik nor elyani   EM0035485097MY
Nik nor adila EM0035485110MY
Siti hajar husain EM0035485123MY
Nor suhaini abdul ghani EM0m035485137MY
Nur maiza zakaria EM0035485049MY
Cik kadmawani EM0035485021MY
Noor fadhila omar EM0035485018MY
Latifah azizam EM0035485004MY
Siti asilah yusof EM0035484998MY
Nor shahida zakaria EM0035484984MY
Kamilah EM0035484975MY
Normawati zainal   EM0035484967MY
Santi arshad EM0035484953MY
Diti nadirah hamid EM0035485260MY
Azziyana sulaiman EM0035485273MY
Sumayyah ahmad EM0035485287MY
Norly aminuddin EM0035485295MY
Morul akmal harun  EM0035485300MY
Khatijah ibrahim EM0035485313MY
zainab dahlan EM0035485429MY
Anisa mustapha EM0035485432MY
Mohd nuraiman zamal EM0035485446MY
Zainab halim EM0035485358MY
Suriani ismail EM0035485361MY
Zakiah hanum EM0035485335MY
Mohd ilyas ali EM0035485344MY

TRACKING NO 8 JANUARI 2013


AIRPAK

izlin zuriani 200113065493
zailan bin zakaria 200113065644
mahani radzi 200113065482
mariam suhaila 200113065471
salina salleh 200113065460
nor faizah abd rahman 200113065456
najmeyah abd manat 200113065670
puan wan rohani 200113065681
syafiqah zakaria 200113065655
noor liyana azlan 200113065666

POSLAJU

Norly ibrahim  em361769002MY
Nur atirah diyana em035485715MY
Nor masriyah bt tayib em 035485707MY
Nor hayu rahim em035485698MY
Faridah atar  em035485684MY
Norain ali em 369438094MY
Ina zarina arief em035485675MY
Nor laili sufiin em035485450MY
Puteri balkish salleh em035485463MY
Khuzaimawati bt apandi em361768934MY
Musaini bt musban em361768996MY
Ahmad fikri abid em375507899MY
Khairil anuar sbdul hamid em361768925MY
Siti zulaikha abdul wahab em361769152MY
Asfadillh abd manan em361769149MY
Normala jomuin em361769135MY
zuraini basari em361769121MY
Suzanna mohd yatim em361769118MY
Tindiana mokhtar em361769104MY
Norafiezah bt che usik em361769095MY
Dyamsutia saad em361769081MY
Hafsah ibrahim em361769078MY
Roshayati bt yskim em361769064MY
Mohd syukri yahya em361769055MY
Rafidah rosman em361769047MY
Nur atikah jamaluddin em361769033MY
Amira syazwani ab ghani em361769020MY
Rosnani bt mohamad em361769016MY
Nurafzan husdin em035485579MY
Nur izzati ismail em035485582MY
Wan rosliza   em035485596MY
Siyi marziysh zakaria em035485605MY
Zulieana bt zolkapeli  em035485619MY
Nurul idzah mohd yusof em035485565MY
Nur wardati burhan em035485551MY
Sti nur shahreeda em035485548MY
Diti nur zaimah anuar em035485534MY
Fauzsh abd ghani em035485525MY
Hudna hussin em035485517MY
Putri raneeqah em035485503MY
noradyikin syed idtis em035485494MY
Siti aisyah sulaiman em035485485MY
Siti munira bt mahat em035485477MY


TRACKING NO 9 JANUARI 2013


AIRPAK

farhah abd rahman 200113065504
noor shuhada suaid 200113065515
norhayati yahaya 200113065526
julaiha jasmi 200113065530
rosilawati ayob 200113065541
ibrahim yusof 200113065552

NATION WIDE

maesarah abd rahim 57101912
nor zawani 57101905
kamisah abdullah 57101906
st fatimah khalis 57101908
norhayati mohd karim 57101910
helena 57101910
zainab ahmad 57101911


nurhidayah musa em035484220MY 
rosmani ghazali em035484216 MY
adlin fazlina em035484233MY
shahniza shahadani em035485809MY
noor hidayah em035485724MY
ahmad hibatullah em035485755MY 
nurul ain yusri em035484247MY
zuraidah abu bakar em035485905MY
irwan wahyudi em035485888MY
amiza zainon em0354888885874MY
salwan sahar em035485857MY
zaidah ismail em035485843MY
izatul hayati em035485830MY
nor syawaliah em035485826 MY
herdawati ibrahim em035485790MY
abd rahim ali em035485812 MY
shaeidatul norakma em035485741MY

TRACKING NO 10 JANUARI 2013


POSLAJU

raudah kamal em 035485914MY
syed najib em 035485993MY
nor emilia em 035486000 MY
muzailiza bazuri em 035485980MY
asrizal amzah em 035485976 MY
hidayah anuar em035485959MY 
ezatul syima em 035485945 MY
huda zuhrah em 035486101 MY
asiah jupry em 035486075MY
noraini abdullah em 035486194MY
zuraida ismail em 035486185MY
suhaiza abdullah em 035486132MY
wan liza em035486146 MY
shahidah em 035486150MY 
solehah zahirah em 361769166MY
suzana yahya em035486163MY
azizah omar em 035486177MY
azlinda abidin em 035486234MY
nabilah alias em 35486251MY
diana abu bkr em 035485928MY
zuraidah supian em 035486265MY 
azalina razak em 035484193MY 
akmal ab lam em 035486305MY
noriswanihusin em 035486248MY
norain bt md ali em 361769299MY
roslindawati em 361769285MY
ema shakira em 361769271 MY
ubaidah saidin em 361769268MY
Q-des sri petaling em 361769254MY
azrilah abdullah em 361769245MY 
aqeela batrisya em 361769237MY
haslina kasim em 361769223 MY
rosnani mohamedem 361769210MY
khairunnizan azman em 361769206MY
norfaniza zabidi em 361769197MY
juwairiah fuad em 361769183MY
suzzana mohd yatim em 361769435MY
salina bt saad em 361769170MY

AIRPAK

amimah mad ariffin 200113065596
zuliahani ahmad 200113065585
nur farahiyah 200113065574 
syaqirah akmal 200113065563

GDEX

1.NORAZIZAN KHALIL 3451295739,
2.AINUL HUDA JAMIL 3451295741
3.NORAZLINA ANDUL ZABIR 3451295754,
4.MASDIAN JUMARI 3451295778,
5.NURASYIKIN YUSOF 3451295780
6.KAMILAH JAMBURI 3451295778

TRACKING NO 11 JANUARI 2013


NATION WIDE

khairunnisa abd latif 57101913
nur atikah abd kahar 57101914
nur syahida jumakhir 57101915
norlela pg salleh 57101916
salawati hamzah 57101918
azlina hassan 57101919
aisyah derisa 57101920
noridayu abd rahman 57101921
noraini bt merah husin 57101922-

AIRPAK EXPRESS

fatimah wahit 200113065633 


POSLAJU

Zuriyati bt seman em035486415MY
Khairul fazli em 035486509MY
Mastinah hussi em035486225MY
Ainol madiyah m khalid em035485786MY
Che ku norarita che hussin em035486530MY
Siti masturah selamat em035486367MY
Suksrint sattar em035486353MY
Norizzati dayarobi em035486526MY
Zulia hani hashim em035486486MY
Mazni majid em035486424MY
Zuraida ahmad shahimie em035486438MY
Rosmariza ab rahman em035486543MY
Noor hazlina yusoff em035486490MY
Nor hazlienda yusoff em035486512MY
Maslina md don em035486375MY
Rohani ismail em035486398MY
Keysha khaleeda em035486472MY
Saliwani bt ahmad em035486469MY
Naserom ab rasyid em035486455MY
Nor hadjah koris em035486441MY
Roshanim koris em035486407MY
Norlailatulhuda em361769311MY
Santi arsyad em035486217MY
Suria halim em361769308MY
Syarifah zarina em 361769325MY

TRACKING NO 14 JANUARI 2013


AIRPAK EXPRESS

juliana bt syuib 200113069483  
izlin zuriani 200113069940
maizatulsyima 200113069903
rosilawati ayob 200113069914
norazsida 200113069925
norhaniza robae 200113069450
siti hawa 200113069461
rabiatul adawiyaH 200113069472
novriza mohd arif 200113069936

NATION WIDE

rusden ariffin 57102042
azmil ahmad zaharudin 57102043
norsazila mokhtar 57102044-105433 

POSLAJU

rosnah long  EM375506346MY
ralenadiana kaharuddin   EM375506350MY
azliyana othman  EM375506363MY
mastura zakaria  EM375506377MY
rosnani bt babari   EM375506385MY
noirasyikin arsyad   EM75506394MY
siti aminah EM375506099MY
rabiatul adawiyah EM375506108MY
sharmah sudiana  EM375506111MY
wan fadzillah  EM375506125MY
md faiz bharom   EM375506329MY
siti muawa railee   EM375506465MY
suhaily salleh   EM375506451
huda zafrah   EM375506448MY
iza sazanita EM375506434MY
mohd azrie rosli EM375506425MY
nrul fadilla smsudin EM375506417MY
fatimah ab aziz  EM375506085MY
siti rohana samad   EM375506071MY
norleela jaffar   EM035486702MY
noriza bt mohd EM035486693MY
norida laila EM36600755MY
rafidah yugus EM366008317MY
aznoorlida zainuddin  EM366008285MY
intan azuani   EM110875103MY
nur afizah azlan EM366007532MY
siti soleha m salehuddin   EM366007585MY
nurul huda mohd noor   EM366007515MY
rohaizah mohamad sohe  EM369436629MY
nordin talib   EM369438050MY
siti wahyana umar   EM369436589MY
cik suhailaH che mud   EM369696840MY
farrah aris    EM369436677MY
nururain busari   EM330090665MY
norazida ismail    EM36969615MY
shazwani saufi   EM369692560MY
linda rashid    EM330090524MY
npor azira ab aziz EM369438125MY
tuan nurul aini    EM330090541MY
fazian nayan   EM330090643MY
zamrina ghafar EM330090802MY
mhmd atiq EM330090422MY
nkor safiza shafie  EM330090569MY
nur hazurani EM369436561MY
namza imran  EM330096133MY
mohd akhyar mustafa EM330090878MY
siti munirah  nor abidi   EM330096093MY
hasanah mohd nor   EM330096076MY
morisza ishak   EM366007577MY
sarah faeiz   EM369438001MY
norazreen mohd yusof   EM369438179MY
nurmawati mohd   EM369438103MY
nor suhaidah ghazali EM369436924MY
masliza hanim EM035486340MY
noraidah lokman EM035486336MY
asmawati ibrahim EM035486676MY
noraida azzizudin  EM035486662MY
maryani sulaiman EM035486645MY
azahar bt ismail  EM035486565MY
nafisah ab hamid  EM035486574MY
 rozaimah mat saad    EM035486588MY
pn bibi channa EM035486591MY
sunita EM035486605MY
nor zaiedyati mohd teridi EM035486628MY
zailan zakaria EM375506054MY
nur izzati ibrahim EM375506045MY
asmaidah silmin EM375506037MY
syaharuddin idris EM375506023MY
mohmmad zakuan EM375506010MY
nurkhairulanioza azman EM375505990MY
norfathiah saidin EM375505986MY
zuraida ahmaad EM035486614MY

TRACKING NO 15 JANUARI 2013


AIRPAK

HAZLANDA ISMAIL 200113065611  
SYAKILA SYERDAN 200113065622

POSLAJU

nurul fatihah yusof EM3694366955MY
norisza ishak EM366007577MY
sarah faeiz EM369438001MY
zuraida ahmad EM035486614MY
maizurah manaf EM375506006MY
mohmd zakuan EM375506010MY
syaharuddib idris EM375506023MY
noriza imran EM330096133MY
rabiatul adawiyah EM375506108MY
manyan man EM369437045MY
imran khalid EM369436717MY
aisyah isahak EM369436748MY
hamidah hj ab razak EM369438148MY
norasyikin arsyad EM375506394MY
asmaidah silmin EM375506037MY
nur izzah ibrahim EM375506045MY
noraidah bukman EM035486336MY
noriza bt mohamad EM035486693MY
azliyanaa othman EM3755-06363MY
siti madieha yusof EM369438253MY
mohd fairuz shaari EM369436969

Nurizan md ali em375506160MY
Naimah uber em375506292MY
Nur farhana em375506289MY
Mohd syahrul em 375506301MY
Nur nabilah alias em035486251MY
Mohd haniza ab rani em361769400MY
Shamsila shamsudin em361769413MY
Aisyah anne alyah em361769395MY
Nor azirah ibrahim em36176427MY
Arsanti ab rasyid em375506275MY
Siti aziah moh em375506258MY
Najmuddin em361769342MY
Maruan harun em 361769373MY
Jamaliah mohidin em361769360MY
Qaseh ardini sofiya em361769356MY
Rohayati md bahri em375506244MY
Mohd hafiz jusoh em375506235MY
Sufian supangat em375506227MY
Noraini ab razak em375506213MY
Nor silawati abdullah em375506200MY
Hamidah ab aziz em375506195MY
Rosln ab razak em375506187MY
Nor idalisa nordin em375506173MY

TRACKING NO 16 JANUARI 2013


POSLAJU

syarifah fitriah EM369436592MY
norlina ramli EM330090609MY
aznorlita zainuddin EM369438219MY
suhaila ab aziz EM369438182MY
shaeinah   EM375508038MY
nora bt m. lotfi   EM375508024MY
rohayah sarah   EM330090847MY
nurul huda yusuf EM369438117MY
hadira ishak EM369436544MY
masliza awang EM369438029MY
nor shadira EM330090590MY
siti fatiomah EM369435500MY
nor zurina ahmad EM36948196MY
suriani aziz EM369438222MY
mellisa azmi EM375508055MY
norazmina sanuri EM375508069MY
nor akmaliah   EM330090820MY
maizatul shanis   EM330096059MY
wan nor fadillah   EM330090612MY
salina md idris   EM375508086MY
nor fariha ismail   EM375508072MY
siti rohaiza rosli   EM375508109MY
norafizah mohamAad   EM375508090MY
rosliza mat jusoh  EM330090762MY
nor muraniah   EM369438032MY
 siti aisyah  EM375506479MY
che suhailah che mud EM375506505MY
shazlina ab kassim EM375506519MY
robiah dahari EM375506522MY
siti aziani ahmad EM375506584MY
wan suhana EM375506567MY
 nur amirah EM375506553MY
 sanisah yusuf em375506540MY
nur ayuni suadun em375506536MY
sunarti surani em375506638MY
khairul hasliza em375506624MY
norazniza aziz em375506615MY
rosdanizawati rosli em375506641MY
mutraddatul izzah em375506607MY
rafidah bt aman em375506598MY
sharini sabuddin em375506672MY
fAadzillah amir em75506669MY
nor syahadah em375506575MY

AIRPAK

salina ideris  200113069866  
emie suzianti 200113069870   
ulfah azaha 200113069881 

TRACKING NO 17 JANUARI 2013


NATION WIDE 

aluziara johny 57102034
noor hafsah bariah 57102040 
siti nor azura 57102035
mohd fadhi 57102037 
farina ariffin 57102039
nurul ima zainal 57102032
wan fadiniwan hamat 57102033

AIRPAK

rosmalinda che omar 200113069785  
ku haniza ku osman 200113069796  
nurzulaili mad shalleh 200113069800  
iskandar bin mahmod 200113069811 

POSLAJU

Rasidah ahmad em 361769753MY
suzzana mohd yatim em 351769815MY
marian radzuan em 303211191MY
nora fatiha em 329467013MY
lanny hatini em 303211205MY
mohammad saidan em 303211245MY
razib bin taib em 303211231MY
nik mazlina haiza em 303211214MY
anas rizuan em 303211259MY
nurul wahidah hssan em 329324292MY
nur hidaya malishak em 329508702MY
norlaili ismail em 329468518MY
zainab mohamad em 361769461MY
net noriah hj surit em 361769546MY
nurul ima zainal em 361769489MY
muhmmad syarif em 361769475MY
nurhamizah zainuddin em 361760492MY
nur hamizan em 361769501MY
rafidah mohamad em 361769550MY
azatul ikma em 361769585MY
mastura noriza em 361769603MY
norhafizah ahmad em 361769625MY
azriha lazim em 361769705MY
pn sarah safyah em 361769634MY
asma jamal em 361769719MY
nur hasmala em 361769824MY

TRACKING NO 18 JANUARI 2013


siti rohana samad em369437111MY
ahmad waiz al fateh em366224418MY
norhaniza abd rani em366224404MY
fauziah bt abd ghani em366224421MY
rozalina mohd hashim em366223956MY
suryawaty mohd salleh em366223942MY
nor liawati bt othman em366223810MY
nurlaily huda em366224259MY
munirah abu bakar siddek em366224231MY
norsaila adila em369436425MY
syahizad mohd saad em366224205MY
rozaini bt ngah em366224191MY
hidawati ahmad em366224188MY
jasrizal jaafar em366224174MY
norsuziliyana em366224452MY
nur adilah md jamil em366224449MY
nuraidah abd munir em366224276MY
siti saidatun nafisah em369438205MY
salehatul khuzaimah em369436558MY
siti azirah mohd nor em369437995MY
norshahana harah em369436986MY
haizun hassan em369436535MY
eira ferrera em369436442MY
norhaida razali em369438077MY
zarina yusof em369438134MY
rahimah aziz em369436601MY
amiza asni em369436513MY
zuraifah hamzah em369436990MY
suhailey mohd salleh em273156154MY
jameah sahmad em366224435MY
hasarah mohd nor em369436779MY
siti rohana samad em369437111MY
ahmad waiz al -fateh em366224418MY
nor haniza ab rani em366224404MY
fauziah bt abd ghani em366224421MY
rozalina mohd hashim em366223956MY
suryawaty mohd salleh em366223942MY
nor liawati bt abu othman em366223810MY

NATION WIDE
ernie emeira ahmad 57101923

AIRPAK

maisarah bt abd sani 200113069741 
rafizah bt said 200113069752 
st suraya samad 200113069763 
raha faizal 200113069774 
mariam omar 200111409610  

TRACKING NO 21 JANUARI 2013


AIRPAK

bahiah 200113069494  
suhaizam  md yusoh 200113069505 
hafizah abd rahim 200113069726  
nurfazilah btsulaiman 200113069520 
nur laili muda 200113069516 
nor maiza zakaria 200113069730
st aminah hasyim 200113069715 
nor haziana hmdan 200113069704  
maulidiani  200113069575  
habiba mohammad 200113069590  
suriana hanapi 20011306959601  
najibah zakaria 200113069612  
hajar baharin 200113069623  
suraya md salim 200113069553  
nurul aini hafizah 200113069671  
nur alfalailah 200113069682  
norhayati bt haron 200113069693  
syukri ahmad  200113069586
nurul aini hafizah  200113069671
nur aifalailah  200113069682
nor hayati bt haron  200113069693
suraya bt mohd salim 200113069553


POSLAJU

farah aini em 388089887
aniesah hanum em 388089856
mohd fitri ismail em 388089860
siti zubaidah em 388089873
nur fatihah ahmad em 388089913
nur fuziyana norizah em 38808981
yip poh lim em 388089927
siti wirani jailani em 388089900
nurlayli huda em 366224259
munirah abu  bakar sidek em 366224231
anis azreen em361170721MY
nursolehah jamaluddin em 035484879MY
mohd khuzaimi em 361170735MY
rozidah bt saberi em 361170749MY 
mohd aminuddin em 361170939MY
nazlina hassan em 361170942MY
maimunah maha em 361170956MY
mohd adam halaimi em 361170960MY
rosnah siddikem 361170973MY
zuraidah bt mak man em 361170987MY
nur hidayah khosin em 361170806MY
halizah hamdan em 361170810MY
mastura ramli em 361170823MY
wan nur zatilismah em 361170752MY
yuhana abdul hamid em 361170766MY
juliyana bt mohd hussin em 362270868MY
asyraf bt mohd syarif em 361170783MY
jamaliah jamaluddin em 361170885MY
elfa syazwi em 361170871MY
aishah othman em 361170899MY
aznida aribee em 361170908MY
umi hani aziz em 361170911MY
norlianah dualiali em 361170063MY
zaitun yusof em 3612170050MY
nor fadilah em 3461170046MY
farizul abdul e,m 361170032MY
nahda jusoh em 361170015MY
era mayuza em 361170117MY
marina muhammad em 361170077MY
nurul huda mohd razali em 361170085MY
suhaile mustafa em 361170094MY
rohana ab rasyid em 361170103MY
hasliza shamsudin em 361170134MY
wan rukizi rm 361170148MY

TRACKING NO 22 JANUARI 2013


NATION WIDE

irin aziz 57102026
juliana yaacob 57102027
norliza ismail 58752743
nurul sufieda 58752742
hafizah kassim 58752741

AIRPAK

amimah mohammad 200113069645  
wan fadini wan hamat 200113069634   
siti aisyah mamat 200113069656  
ahmad kassim 200113069660   

POSLAJU

azmil ahmad em388100049MY
juliana bt shuib em 388100052MY
muwaddatul izzah em 388100018MY
rosita sulaiman em 369436725MY
nor azrella mokhtar em 366223973MY
emmy azmi em 3617361769965MY
betty gambun em 361769957MY
shahrul adnira em 361170576MY
noor hayati mohamad em 361170580MY
rosilawati ayob em 361170602MY
rozita joned em 361170593MY
mohd muzamir em 361170616MY
shahmin mohd shah em 361170620MY
nor dalilah aman em 361170647MY
latifah bt abdul razak em 361170633MY
juliana sahbudin em 361170678MY
nurul hidayah samadi em 369437139MY
nik nadrah bt nik nazrin em 369436884MY
aryati bakri em 366224347MY
syifa awang don em 361170695MY
suria abd rahman em 369436527MY
hairudin buangem 369436615MY
al hadi bujang em 369696875MY
noraisyah (agen noraini ) em 369436972MY
nur hidayatul(agen noraini dollah) em 366007625MY
azidah aziz em 369694662MY
azwanti zuber em 369437068MY
nor shahida em 369696836MY
sarina samah em 369696853MY
nor hana hanafi em366224165MY
nazliah alina em 366224333MY
faeza ramly em 366224086MY

TRACKING NO 3 SET MEMBACA

Adli alimi em 3661170029MY
Zainatul em 361170925MY
Nur khamsida em 361170854MY
Azrina mat isa em 361170845MY
Nor hafizah em 361170770MY
Noor shahiza em 361170797MY
Junaidah jamil em 361170837MY
Syaliza em 366224381MY
Nurul ainie em 366224245MY
Aminah abu em 369436915MY
Rosli em 369436938MY
Zairan dol em 36622422MY
Umi kalthum em em 366224470MY
Sazilah ahmad em 361769450MY
Zulaina a.mutalib em 329324301MY
Norhafizah rm 361769625MY
Nur rasidah em 361769529MY
Aziatul em 361769585MY
Mastura em 361769603MY
Rafidah em 36179550MY
Siti asmah em 361769532MY
Nur sarah em 361769719MY
Asma jamal em 362769719MY
Malina bt najeri em 375566482MY
Nurul asmak em 37550804MY
Nor irmey em 369438085MY
Noor haLINA EM 375506496MY
Fetty atirah em330090745MY
Azrina lazim em 361769705MY

TRACKING NO 23 JANUARI 2013


AIRPAK


nosmani 200114334232  
abubakar 200114334221  
hud abdl rahman 200114334711  
nur hidayah seth 200114334243  
pasti attaqwa (wan rohani) 200114334254  
norliza ismail 200114334276 
muhammad firdausjaafar 
norzaihan bt mansor 200113069822   
nor haizan abdullah 200113069833  
rihadah senin 200113069844 
suhaila soid 200113069855

POSLAJU

Aziyana othman em 369696898MY
n0rena omar em361170165MY
n0rhuda bt yusuf em 361170324MY
erni arnida em 361170315MY
azliana mhmd em 361170341MY
n0raniza em 361170307MY
nurul huda bt s0id em 361170559MY
fadzila bt meomor em361170562MY
ibrahim yoosuf em 361170531MY
erdawati ghaffr em 361170545MY
Marina samarri em 361170514MY
rosaraidawat abd raof em 361170505MY
n0r suhaili radzi em 361170474MY
nurul hidayah yusof em 361170528MY
anisah shamsudn em 361170491MY
muhmmd azizi hasbllh em 361170488MY
nurul huda sipat em 361170457MY
dayana razmi em 361170465MY
kamariah awang em 361170443MY
farizatul em 361170430MY
mahani m0khtr em 375505822MY
n0r ashikin anuar em 375505819MY
baizura em 375505805MY
n0rasmiza abd manaf em 375505796MY
wiwie seram em375505782MY
asmaul hUsna em 375505779MY
nadia k. Ismail em 361170298MY
n0r azlina em 361170372MY
azyati abdul aziz em 361170390MY
att aizal em 361170412MY
iyana othman em 361170426MY
diha ariane em 361170409MY
n00r hafiza em 361170369MY
nadia maslinda em 3ö1170338MY
fasihah mans0r em 361170355MY
Kpl adlina em 273156137MY
suhailey md salleh em 369697045MY
shafne bn shafie em 366223655MY
m0hd zahary zakaria em 366223664MY
rabiiah shahizan em 361170386MY
0riza bt m0hamad em 366223 678MY
n0raidah l0kman em 366223681MY

TRACKING NO 25 JANUARI 2013


1. Noor Rasyidah Abu Bakar: EM 375505717 MY
2. Aida Munira Abdul Manan: EM 388100021 MY
3. Nor Fadila Idrus: EM 361170253 MY
4. Siti Rahmah Jumahir: EM 361170240 MY
5. Muzizal Wani Syuji: EM 375505898 MY
6. Hanum FArha Rasidi: EM 375505632 MY
7. Noor Hayati Mohammad: EM 388089737 MY
8. Kasmah Sarihin: EM 375505751 MY
9. Marina Othman: Em 361769444 MY
10. Suliana Mohd Safuan: EM 375505969 MY
11. Zarina Osman: EM 375505685 MY
12. Siti Aisyah Ibrahim: EM 375505650 MY
13. Ammylia Mohamad: EM 375505629 MY
14. Nor Azimah Mahmood: Em 388089771 MY
15. Irma Emilia Abdul Rahim: EM 361170284 MY
16. Azian md TAzery: Em 388100035 MY
17. MAsiha Sulaimi: EM 375505646 MY
18. NorazlynaIlyas: Em 375505615 MY
19. Nurul Huda Abdul Halim: EM 375505663 MY
20. Hartini Abdullah HAmid: EM 375505677 MY
21. Siti Nisaainur Idrus: EM 375505725 MY
22. Siti Safawati Abu Bakar: Em 375505694 MY
23. Noor Aini Muhamed Nawi: EM 375505703 MY
24. Siti Noor Azizah Ab Manaf: EM 375505748 MY
25. Nurul Aisyah (Ab Collection): EM 375505765 MY
26. MAzidah MAt Rejab: EM 375505955 MY
27. Juhaida Almee: Em 375505941 MY
28. Nik Khayla Alisya Nik PAdli: Em 375505938 MY
29. Suzana Yance: Em 375505924 MY
30. Norliana Salim: Em 375505915 MY
31. NAzizah MElan: Em 375505907 MY
32. Nurul Fahimah A.MAlik: EM 375505884 MY
33.Siti Khadijah bt ROslan: Em 375505867 MY
34. Norihan Mohd Nasfi: Em 375505853 MY
35. Mohd Ramdan Sahim: Em 375505836 MY
36. Norhidayah Zaini: Em 366007546 MY
37. Najibah Zakaria: Em 388089604 MY
38. Nora Fatiha Jamaludin: EM 388089578 MY
39. Nor Suzana Md Nor: Em 388089595 MY
40. Noor Shareena Aisha Abdul Khalid: EM 388089581 MY
41. Wan Shafinaz Wan Zakaria: Em 388089564 MY
42. Suhana Said: Em 388089754 MY
43. Shaza MArina Azmi: Em 388089768 MY
44. BAlqis HAssan: Em 388089618 My

AIRPAK EXPRESS

halimatun sadiah 200114334464  
noor aqilah abdullah 200114334475  
zurina zainal abidin 200114334486  
nur jalilah jamiol 200114334405  
anuar bin bego 200114334453   
norizah ishaq 200114334431 
farida abdil rahman 200114334442  
wan salwanis 200114334416  
ummi kalsom hasanah 200114334383  
azrul zakaria 200114334420  
admeziana bt ahmad 200114334372 
 nur zulaili md shalleh 200114334361  
yusof haron 200114334350  
nor haiza akhlima 200114334346  
hanani hasbi 200114334335  
nor fazila abdul wahab 200114334324
fazian ramlan 200114334313 

NATION WIDE EXPRESS
 
maslisah salamin 57101924-105433
nuraisyah siddeq 57101928-105433  



POSLAJU 26 JAN 2013

2. Nurul Nadiah Jemat: Em 375507032 MY
4. Norakmar bt ismail: Em 375507001 My
5. Sahariah bt Nordin: Em 375507015 My
6. Norita bt Mahmudin: Em 375507029 My
7. Nor Hazliza IBrahim: Em 366223593 My
8. Jammaruazleen bt jamsari: Em 366223559 My

TRACKING NO 29 JANUARI 2013


Nationwide

Debbie Sandyrilla Jamil 57101929
norliyana 57101933-105433
sopiah mansyur 57101934 
erma nura 57101930
rinawati patampari 57101931
laila mahadi 57101932 
norhayati abu bakar 57101935
wan mohd azlan 57101936
muhd firdaus jaafar 57102028-105433 
judis jolis 57101903-105433
nita bt jabee 57102029-105433  
nur huda rambli 57101925-105433 
yusof faridah 57101927-105433
nur huda awang 200114334302 
zafrieda aryati 200114334394
khadijah khalid 200114334291 

AIRPAK EXPRESS

siti ramlah sulaiman 200114334501
adibah yuhana 200114334512
siti rozila 200114334523
izwani abd razak 200114334534
nisrinah ab rahim 200114334545
wan fadini wan hamat 200114334571
zulie azra 200114334556
suria aryati 200114334560 

POSLAJU

1. Wan Nor Fazlina Wan Mahadzar: Em 375505460 My
2. Norhana Musa: Em 375505561 My
3. Suzila Suhame: Em 375505544 My
4. Abdul Mutalib A. Rahim: Em 375505535 My
5. Hafiza Hashim: Em 375505513 My
6. Shereen Fuad: Em 375505527 My
7. Fatmah Abdul Aziz: Em 375505495 My
8. Yuh emamalini A.KAdir: Em 375505500 MY
9. Shuhada bt Samat: Em375505592 My
10. Shuhada bt Samat: Em 361170196 My
11. Siti Jamaliah Issa: Em 375505601 My
12. Zafirah Adnan: Em 388089621 My
13. Noor Shafika Miskam: Em 388089649 MY
14. Nurul Rabiahtul adawiyah kamidin: Em 388089670 My
15. ISadrul HAfisham Che Hamzah: Em 388089652 My
16. Sharifah Norashimah Syed Zaini : Em 388089683 MY
17. Ruzaina Omar: em 375505368 My
18. Khairul Bariah Sulaiman: Em 375505345 My
19. Che Fazalani Fathil: Em 375505337 My
20. Dr Nur Lisa Zaharan: Em 375505323 My
21. KAmarul Aidi Kamaruddin: Em 375505310 My
22. Farah Zurah M. Yusof: EM 375505306 My
23. Pn RAtna MUdin: Em 375505297 My
24. Khairunnisa Abdul Rahman: Em 375505283 My
25. Zaidah Othman: Em 375505270 My
26. AShaza Ramli: EM 375505266 MY
27. Khairunnisha M.Nordin: Em 375505252 My
28. Amalina Azlan: EM 375505456 My
29. Noor Elyani Shuhaimi: Em 375505439 My
30. Tuan Rokiah Tuan Sidi: Em 375505411 My
31. SHamsila Shamsudin: EM 375505425 My
32. Zafrina Zainuddin: Em 375505408 My
33. Zariah Mohamad: Em 375505399 My
34. Rahimah bt Abdul Razak: EM 375505385 My
35. Maizatul Akmam Ismail: EM 375505371 MY
36. Nur Ashmida Elyna MAt Zauki: Em 375505487 My
37. Norzalizah Abd Ghani: En 375505473 My
38. Siti Fatimah BAharudin: Em 375505575 My
40. Norasikin Abdul Rahim: Em 375505589 My
41. Norhamidi Mohd Shukri: Em 375505249 My
42. Norazia Abdul Wahab: Em 375505235 My
43. Bebby Fayatul Wahet: EM 369437099 My
44. Normiza Sohimi: EM 366007529 My
45. Syahiratuzzulfa Ahmad Ayat: Em 272970380 My
46. Suri Dahlia bt idrus: Em 369437125 My
47. Norasikin Abdul Rahim: Em 366224007 My
48. Norhazlan Abdul HAmid: EM 366223987 My
49. Nur Adilla Jamaludin: Em 366223783 My
50. Zayah bt Sahray: EM 366223797 My
51. Suhaili A.Aziz: Em 366223770 My
52. Haslinda Baharin: Em 366223633 My
53. Farah Azura Shargawi: EM 366224024 My
54. Dr Nur Fadzilah Osman: Em 366223488 My
55. Putri Nurulainah Zulkepli: Em 366223647 My




TRACKING NO 30 JANUARI 2013


AIRPAK

HUSAINI UJANG 20011433641
AZIMART 200114334696
NORZAIHANA 200114334685
NOR NAFISAH AB RAHMAN 200114334630
NOR SYUHADA HUMARI  200114334652
FARAHAN CHE MAT ZAINEM 200114334663


NATION WIDE (POS HARI JUMAAT)

ZAIRUDIN HANSOR 57102020-105433
LAILAFAIRUZ 57102016-105433
YAZID SU;LAIAMAN 57102019-105433
FARRAH WAHYUNI 57102015-105433

POSLAJU

MAZ ANIRAH                  EM 375505080MY
SITI NOR  AMINAH          EM 375505062
SULIA AIDA                    EM 375505059 
SITI SERI INDERA           EM 375505045
NORASYIDAH                EM 375505028
NOR SYUHADA              EM 375505014
YUSLIZA YUSOF            EM 375505005
SALMAH BT ESA           EM 375504994
SAIFUL SYAHIR             EM 375504892
SALAMATH NIKMAT       EM 375504875
  AFIZAH BT ABU              EM 375504858
NOR AISYAH                 EM 375504844
AZAH NOR                     EM 375504813
NOR HAZWANI               EM 375504835
ROZIMAH YAAKOB        EM 375504827 
SITI MADEHA                EM 375504800
 ZAIFINAR                      EM 375504795
SURIANI MOHD             EM 375504787
SUZAINI ZAKARIA          EM 375504773
SITI KHADIJAH               EM 375504760
NPOR AQILAH               EM 375504756
LIZA IDAYU EM 375504570
NOR SUHADA EM 3755045833. 
SARINAH AHMAD EM 375504606
NORAZIAH AB RAHMAN EM 375504610
NOR SUHADA SAID EM 375504623
AMIRAH GHAZALLI EM 375504637
MUNIRAH ABU BAKAR EM 375504645
RAMZIAH BT ROSLI EM 375504654
NADIATUL SYAFIKAH EM 375504617
NOROONI MAT YUSOP EM 375504699
SYARIFAH ZURAIDAH EM 375504685
AHMAD WAIZ AL-FATEH EM 375504950
TAMRIN BIN JAMAL EM 375504963
HASNORWANI EM 375504985
NOR SOLIHAH IBRAHIM EM 375504977
NURUL ASMAK EM 375504946
MIMI RAIMEE EM 375504932
AINNIE R ABDULLAH EM 375504929
.SUHAILAH TUPON EM 375505093
NORASNITA EM 375505102
ZAFREDA ARYANTI EM 375505116
FAIZAL BT JAL;I EM 375505120


TRACKING NO 31 JANUARI 2013



NOR ASMARINA EM 375504915
KAMAL BAHRIN EM 375504597



 norfarhni em 366223823
 nor syafinaz em 366224355
raja sakinah em 366223837
 halidawati em 366223854
 wardah em 369438046
 an nor hikmah em 369437071
siti nor zuraida em369437023
 nor ahirah em 330090780-
hida zuhrah em 330090833
yusmawati em 36622885
masiha em 366223871
 ismawati em 366223868


.rozimah yaacob em 273381314
shufina yaacob em 375504402
 rafidah ab aziz em 375504535
 norfawani em 375504521
shaliza mat salleh em 375504518
karimah ibrahim em 375504566
mas ayu em 375504420
nor asyikin ahmad em 375504416  
nor nazifah mohd nor em 375504433
suzila ilyas em 375504447
widad suhaimi em 375504455 
.nunie bt etan em 375504464 
.faIRUS NABILAH EM 375504478 
 kairul hakimi em 375504481
nurul wahidah em 375504495
.wan syahida em 375504504
siti khadijah azin em 366224280
.marini asmadi em 375504549
dr dianiz em 375504552



AIRPAK EXPRESS

Tunku nor azlin 200114338432
Siti iashah ismail 200114338421
Sopiah abdul khani 200114334626

TRACKING NO 1 Februari 2013




chrelly mustaffa em 369437054MY
nor hamidi mohd syukri em 366224090MY
mohd yazid ali em 369696884MY
SITI ZALEHA MADIAH EM 375504861MY
PUAN NOR HANAN EM 375504739 MY
nor zulfadley em394660039my
siti fatimah em 330096411my
nuha nabilah em 366224364my
nur ain qaisara em 366224112my
syahilah md desa em 366224293 my
norita bt ab hamid em 330090855my

AIRPAK

ana syuhada 200113069564  
yusriah hanim yusof 200114337415
noor shazana mohd aziz 200114337426

NATION WIDE

shamsudin bin yusof 57102014
herdawaty ibrahim 57102018
zakin ajib 57102017
yazid sulaiman 57102019
mohd jaidil akhtar 57102022
intan farizalaila 57102021
zakiah 57102012

TRACKING NO 4 Februari 2013


POSLAJU

1. faridah hanim shakirin em369437085my
2. zantie darleena azizan em369437160my
3. siti sarah mat baseri em369437156my
4. noor azira panjang azmi em369436822my
5. shakira azmi em369436796my
6. rayyan ramadhan alhafiy mohd yusof em369436853my
7. siti arjunawati abd rani em369436460my
8. nur farhana aimi mazlan em369437142my
9. norhasmila che hussein em369436411my
10. nor aini ghazali em369436805my
11. norazlin zainal abidin em369436703my
12. nuraini abd latah em369436836my
13. marlina mohammad em369436456my
14, ameera fazlia amer jalaluddin em306223914my
15. zuraihan nordin em306223931my
16. hairunazitah maarop em306224000my
17. rosmadinah latif em306223993my
18. karimah ibrahim em306223945my
19.wan munsyirah wan ismail em306223959my
20.pn. sharifah karimah em306223976my
21.sabariah nawawi em369696725my
22. nur sabrina abdullah em306223980my
23. kamisah abd hamid em369696796my 
24. nor afidah razlan em369696734my
25. siti fathimah abd halim em369696751my 
26. siti sharmila shabudin em369159510my

AIRPAK EXPRESS

suriati saad 200114337430
mohd fadlune mohd noor 200114337441
noor hanisah hood 200114338395

NATON WIDE POS SELASA ( 5 FEB 2013  ) -nation wide xdatang hari isnin

puan azan bakar 57102006
st aminah azman 57102008
nor fadzila ahmad zauzi 57102009
fung fung su 57102010
mashainun hj ibrahim 57102011
naimah ghazali 57102005
aminah amir 57102004
Aimi nadirah 57101937,  
farrah wahyuni 57102015, 
rakiah hassan 57102012, 
lailafairuz 57102016, 
zarudin mansur 57102020.


PERHATIAN BUAT SEMUA AGEN:

Anda digalakkan menggunakan POSLAJU sebagai pilihan pertama, manakala AIRPAK pilihan kedua untuk order dlm Semenanjung Malaysia. 
Guna NATION WIDE hanya untuk barang yang berat sahaja kerana NATION WIDE hanya datang pada hari ISNIN, RABU DAN JUMAAT sahaja..
kadang2 mereka juga tidak datang mengikut hari yang telah ditetapkan




Copyright © 2017 One Stop Nur Iman Enterprise. Template oleh Portal Usahawan . Laman Web Ini Dibina oleh Team Kedai Online
warobbo template